Son Dakika

Fenerbahçe'de neler oluyor? Fenerbahçe gruplara bölünmüş

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un çarşamba günü FB TV'de yaptığı açıklamalarda "Takım paramparça. Herkes gruplara ayrılmış" ifadesini kullanması oldukça dikkat çekmişti. İddiaya göre, Fenerbahçe 5 gruba bölünmüş...
Fenerbahçe'de neler oluyor? Fenerbahçe gruplara bölünmüş

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un çarşamba günü FB TV'de yaptığı açıklamalarda "Takım paramparça. Herkes gruplara ayrılmış" ifadesini kullanması oldukça dikkat çekmişti.

5 GRUBA BÖLÜNDÜLER

Kulübe yakın kaynaklar, takımda gruplaşmanın olduğunu ve futbolcuların 5 gruba bölündüğünü ifade ediyorlar.

EN GÜÇLÜ 2 GRUP

Bu 5 gurubun temelini ise Kuzay Afrika grubu ve eski yerliler gurubu teşkil ediyor. Kuzey Afrika Grubu'nda Slimani, Dirar, Aatıf ve Benzia yer alıyor. Slimani'nin bu gruptan ayrıldığı da iddia ediliyor.

YERLİ FUTBOLCULAR KAYIP

Eski yerliler grubunda ise Volkan, Mehmet Topal, Alper, Hasan Ali ve Şener yer alıyor. Volkan kadro dışı kalana kadar en güçlü grup buydu.

BENZİA NEDEN 2 MAÇ YEDEK KALDI!

Benzia'nın takıma yeni katılmış olmasına rağmen Aatıf ve Nabil Dirar'ın kadro dışı bırakılmasına karşı tavır aldığı ve bu yüzden Phillip Cocu tarafından Spartak Trnava ve Medipol Başakşehir maçlarında yedek kaldığı da iddia ediliyor. Benzia'nın bundan sonraki tavırları ise çok önemli.

KUZEY AFRİKA GRUBU

İSLAM SLİMANİ

NABİL DİRAR

AATIF CHAHECHOUHE 

YASSİNE BENZİA

ESKİ YERLİLER GRUBU

VOLKAN DEMİREL 

MEHMET TOPAL

ALPER POTUK 

HASAN ALİ KALDIRIM 

ŞENER ÖZBAYRAKLI

ESKİ YABANCILAR GRUBU

MARTİN SKRTEL

MATHİEU VALBUENA

ROMAN NEUSTADTER 

MAURİCİO ISLA

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.