Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Feyyaz Uçar: Futbol bir daha eskisi gibi olmaz

Beşiktaş'ın eski yıldızlarından Feyyaz Uçar, teknolojinin yaygınlaşmasıyla futbolda artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi.

Feyyaz Uçar: Futbol bir daha eskisi gibi olmaz

Futbol kariyerine Vanspor’da teknik direktörlük yaparak devam eden Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Feyyaz Uçar, teknolojinin futbolda köklü değişiklere neden olacağını söyledi.

“İŞ ÇIĞRINDAN ÇIKTI”

Muhabir Ali Aydın’ın sorularını yanıtlayan 57 yaşındaki teknik adam, futbolun bir daha eskisi gibi olmayacağını belirterek, “Teknoloji çok hızlı gelişti. Futbolcu her açıklamayı sosyal medyadan yapıyor. Ben kullanmayı düşünmüyorum. İş çığırından çıktı, enteresan bir ortam. Bir yazmak için bin okumak lazım. Futbolun gittiği yer bizleri yalnızlaştırıyor” ifadelerini kullandı.

“MESSİ’NİN RONALDO’NUN SANALLARI ÇIKACAK”

Teknolojinin bu kadar işin içine girmesinin futbolun sportif yönünü, amatör ruhunu, centilmenliğini, karşılıklı sevgi saygıyı bitireceğini belirten Uçar “Artık işin sanal kısmında bir patlama olacak gibi. Biz Ronaldo’yu, Messi’yi sahaya çıkartıp oynatamazsak bunların sanalları çıkacak, onlar oynayacak, insanlar onları izleyecek.”