Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Galatasaray Başkanı Cengiz taburcu oluyor

Geçen hafta beyninden 10 saatlik bir ameliyat geçiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, tedavi gördüğü hastneden 13.00'te taburcu olacak.

Galatasaray Başkanı Cengiz taburcu oluyor

Geçirdiği beyin rahatsızlığı nedeniyle geçen hafta 10 saatlik ciddi bir operasyon geçiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bugün taburcu oluyor. Cengiz’in tedavi gördüğü Koşuyolu Yeditephe Hastanesi’nden saat 13.00’te ayrılması bekleniyor.

Cengiz, ameliyatı sonrası kulübün resmi internet sitesinden açıklama yayınlamıştı. Cengiz’in açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı:

“07.05.2020 tarihinde geçirdiğim operasyonun ardından sağlığım el verdiği kadar İkinci Başkanım ve Başkan Yardımcılarım başta olmak üzere ilgili mesai arkadaşlarımla birlikte Galatasarayımızın sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalara ara verilmeksizin devam edilmiş ve bu süreçte mali raporlar da hazırlanarak sonuçlandırılmıştır. Bilindiği gibi gerektiği takdirde de resmi sitemizden ilgili konulara ilişkin açıklamalar yapılmıştır. Kulübümüz resmi mecralarında yayınlanan bütün açıklamalarda bizzat bilgim, katkım ve nihayetinde onayım vardır. Galatasaray Spor Kulübü gibi 115 yıllık bir geçmişe sahip kurumsal bir yapıda zaten aksi de düşünülemez.”