Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Galatasaray’dan corona virüs açıklaması!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e yapılan yeni tip corona virüs testi negatif çıktı.

Galatasaray’dan corona virüs açıklaması!

Galatasaray’dan yapılan açıklamada şu sözler kullanıldı: “Başkanımız Mustafa Cengiz, ailesi ve yakın çevresine yapılan covid19 testleri negatif çıkmıştır.”

Corona virüs salgınıyla sarsılan Galatasaray’da, kulüp televizyonuna telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Mustafa Cengiz’den, gündeme dair kritik mesajlar… Özellikle derbi haftasının ertelenmemesine tepki gösteren Cengiz, şu ifadeleri kullandı:

‘Biz uyarılarımızı yaptık’

“Maçlar oynanmasın, ertelensin diye yalvardım. Biz uyarılarımızı yaptık, hâlâ algı peşinde koşanlar, sanki biz maçların seyircili oynanmasını istemişiz gibi konuşuyorlar. Kronolojik sıraya uymuyorlar. Devletimiz ne derse uyarız ancak fikrimizi de söyleriz. 11 Mart Perşembe günü, maçların seyircisiz oynanacağı açıklandı. 89 yaşındaki bir eczacıda korona vakası görüldü. Çarşamba günü marketleri boşalttılar. Devletimiz bu paniği önlemek için bütün araştırmaları yaptı. İlk olarak maçların seyircili oynanacağı açıklandı.”