Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Galatasaray’dan Göksel Gümüşdağ’a çok sert yanıt

Galatasaray’dan Göksel Gümüşdağ’a çok sert yanıt

İşte Galatasaray’dan yapılan açıklama:

İkinci Başkanımızın, VAR kayıtlarının kamuoyuna açıklanması gerektiğine dair sözleri üzerine, bir Futbol Kulübü Başkanı talihsiz beyanatlarda bulunmuştur. Hiçbir kulüp ve kişi hedef alınmamasına karşın bu açıklamaları üzerine alan bu zat, Federasyon adına konuşma yetkisini nereden bulmuştur ve hangi sıfatla VAR kayıtlarının açıklanamayacağını söylemiştir, merak etmekteyiz. Her durumdan kendine vazife çıkaran, kendisini Türk futbolunun tepe yöneticisi gibi gören, bugüne kadar takındığı tavırlar ve kullandığı ifadelerle Türk futbolu ailesini, Yayıncı Kuruluşu bile yönlendirmeye çalışan bu kişinin sözlerini şiddetle kınıyoruz.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ NE DEMİŞTİ?

Başakşehir Başkanı Göksel GümüşdağMHK ile yaptıkları görüşme sonrası sert açıklamalar yaptı. Albayrak’ın “Elimde belgeler var açıklamalarına karşılık” Gümüşdağ, “Bu ifadeleri belgesiz, bilgisiz kimse kullanamaz. Elinde belge ve ses kayıtları varsa kamuoyuyla paylaş. Yoksa da çık özür dile” şeklinde konuştu.

İşte Göksel Gümüşdağ’ın yaptıı açıklamalar…

MHK Başkanı ve heyetiyle toplantı gerçekleştirdi. Hem nezaket ziyareti yaptık hem de gündemi değerlendirdi. Son 6 hafta içinde başarılar diledik.

Geçen hafta iki derbi oynandı. Bu derbilerden sonra Beşiktaş’ın ciddi Şampiyonlar Ligi şansı doğdu. Artık iki rakibizim var. Başakşehir şampiyonluğun en büyük rakibi hala. Dün itibariyle Cumhuriyet Başsavcılığına Galatasaray yönetimi için başvuruda bulunduk. Ayrıca TFF’ye bu konu için başvuru yaptık.

“BELGELERİ PAYLAŞ YA DA ÖZÜR DİLE”

Galatasaraylı yönetici çok ağır ithamlarda bulundu. “Şampiyon belli” dedi. Ellerinde belgelerin olduğunu söylediler. Başakşehir Avrupa’nın en az gol yiyen takımı, 5 puanla öndeyiz. Futbol camiası bu söylentilerin farkında. Biz bunun altında kalmayız. Gereken başvuruları yaptık. Bu ifadeleri belgesiz, bilgisiz kimse kullanamaz. Elinde belge ve ses kayıtları varsa kamuoyuyla paylaş. Yoksa da çık özür dile…

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK NE DEMİŞTİ?

“Sustuk, saygımızdan hiçbir zaman ödün vermedik, herkese saygı gösterdik. Konyaspor maçında verilen penaltı, yan hakem ısrarla orta hakeme ‘Temiz’ diyor, bunun görüntüleri, sesleri elimizde var. Arkadaşlar bildiğim bir çokşey var. Bana söylenene göre birçok şeyler var. Türk futbolu adına, Türk futbolunun markası adına üzgünüm. Zamanı gelince çok şey paylaşacağım.