Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gökhan Gönül futbolu bırakıyor mu? Gökhan Gönül’den ayrılıyor iddialarına yanıt!

Gökhan Gönül futbolu bırakıyor mu iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Gökhan Gönül, Fotomaç Gazetesi’nde yer alan “Gökhan ayrılacak" haberiyle birlikte futbolu bırakıyor mu iddilarına sosyal medyadan fotoğrafla karşılık verdi. İşte Gökhan Gönül’ün habere verdiği tepki.

Gökhan Gönül futbolu bırakıyor mu? Gökhan Gönül’den ayrılıyor iddialarına yanıt!

Fotomaç gazetesi Gökhan Gönül için “Gökhan ayrılacak” başlıklı bir haber yayımlamıştı. Bu haber sosyal medyada da çok ses getirdi. Haberin ardından Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Gönül, futbolu bırakıyor mu iddialarına karşı tepkisini sosyal medyadan verdi. İşte, Gökhan Gönül’ün Fotomaç gazetesine verdiği o tepki..

Fotomaç gazetesi web sayfasından “Gökhan ayrılacak”  başlıklı haberinde, “Siyah-beyazlıların gelecek sezonda kadrosunda düşünmediği sağ bek Gökhan Gönül’ün, sözleşme uzatılmaması durumunda futbola veda edeceği bildirildi. 34 yaşındaki Gökhan’ın sürekli iğneyle maça çıkmak zorunda olması nedeniyle sağlığının daha fazla bozulmasına izin vermemek için bu kararı aldığı bildirildi.” İfadelerini kullanmıştı.

Beşiktaşlı futbolcudan tepki gecikmedi.

FOTOMAÇ’A GÖKHAN GÖNÜL’DEN FOTOĞRAFLI TEPKİ

Gökhan Gönül, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla hakkında çıkarılan Beşiktaş’tan ayrılacağı iddiasına bu fotoğrafla yanıt verdi.