Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Hasan Şaş ve Sümertaş’ın gidişinin perde arkasından Merve Terim çıktı

Fatih Terim’in yıllardır yardımcılığını yürüten Hande Sümertaş ve Hasan Şaş’la yollarını ayırmasının arkasında Terim'in kızı Merve'nin çok konuşulan "beddua" tweetinin yattığı ortaya çıktı.

Levent Gültekin
Hasan Şaş ve Sümertaş’ın gidişinin perde arkasından Merve Terim çıktı

Yakalandığı koronavirüs vakasından sonra radikal kararlar alan ve sürpriz bir şekilde teknik heyetinde değişikliğe giden Fatih Terim önce Hande Sümertaş ardından da Hasan Şaş’la yollarını ayırmıştı.

OLAY ÇIKARTAN TWEET

Gerek futbolculuğu döneminde gerekse antrenörlük kariyerinde Fatih Terim’in yanından bir an olsun ayrılmayan Şaş ve Sümertaş’ın tecrübeli teknik adama son derece kırgın oldukları belirtilirken, bu ayrılıklara Fatih Terim’in kızı Merve Çetin Terim’in sebebiyet verdiği ortayı çıktı.

Beşiktaş derbisinden kaybedilen 2 puanın ardından maçların neden oynatıldığını anlayamadığını belirten başarılı çalıştırıcı, koronavirüse karşı TFF’nin skandal bir karar aldığını açıklamıştı. Terim bu açıklamasından kıs süre sonra virüse yakalanınca bu duruma çok öfkelenen Merve Çetin Terim, sosyal medyadan derbi maçın oynatılmasını isteyenleri hedef alarak “Allah belanızı versin” şeklinde beddua etmişti.

TERİM AİLESİNİ KIZDIRDILAR

Gelen bilgilere göre Galatasaray’daki ayrılıkların fitilini ateşleyen de işte olay tweet oldu. Atılan tweetin Galatasaray’ı ve Fatih Terim’i zor durumda bırakacağını söyleyen Hande Sümertaş’ın tweetin derhal kaldırması gerektiğini söylediği ancak Merve Terim’in buna şiddetle karşı çıktığı kaydedildi. Sümertaş’ın görüşlerini destekleyen Hasan Şaş’a da tepki gösteren Terim ailesinin, hastaneden çıkar çıkmaz Fatih Terim ile durumu detaylıca masaya yatırdıkları öğrenildi. Fatih Terim’in de yaşanan gelişmelerin ardından hem Sümertaş hem de Hasan Şaş’la yollarını ayırma kararını verdiği bildirildi.

Yorumlar (2 Yorum)

  • Avatar

    Ufuk undan

    arda turanın GS a transfer edilmesi konusunda Başkan ile de görüş ayrılığına düşmüştü. Antrenörlükten ayrılsaydı ya. Show adamı

  • Avatar

    ahm

    beddua hak edilmeyene yapılırsa kendine dönermiş.

Yorumları Gör (2 Yorum)