Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İdman Tv frekans bilgileri | CBC sports frekans bilgileri

Yayınladığı birçok maç ile futbolseverlerin sürekli aradığı kanallardan olan İdman Tv ve CBC sports’un frekans bilgileri merak ediliyor. Canlı izleme bilgileri ve frekans ayarları “nasıl yapılır?” sorusunun cevabını derlediğimiz haberde sizler için detaylı olarak paylaştık. İşte İdman Tv frekans bilgileri, CBC sports frekans bilgileri…

İdman Tv frekans bilgileri | CBC sports frekans bilgileri

En ünlü spor kanallarından biri olan, İdman TV ve CBC sports, sporsevelerin en çok aradıkları iki kanal. Fakat birçok kişi televizyonlarında bu kanalları bulamıyorlar. Bizlerde bu iki kanalı sizler için haberimizde nasıl izleyebileceğinizi detayları ile beraber kapsamlı olarak anlattık. İdman Tv frekans bilgileri, CBC sports frekans bilgileri haberimizde.

İDMAN TV NASIL CANLI İZLENİR ?

İdman TV üzerinden maç yayınları izleyebilmeniz için öncelikle uydu frekansını ayarlamanız gerekiyor. Bunun için öncelikli olarak; ‘Kanal Arama’ tuşlarını kullanarak  ’OK’a  basmanız gerekiyor. Daha sonra ise frekansını ayarlamanız gerekiyor. İdman TV’nin frekansı olan ‘11168’ değerini giriniz. Ardından ‘Symbol Rate’ değerini kesinlikle ayarlamanız gerekiyor. Bu değeri ise İdman TV numarası olarak ‘20400’ girin. ‘Polarizasyon seçeneğine geldiğimizde ise ‘H-Yatay’ olacak şekilde ayarlayın. ‘Bu işlemden sonra ‘Fec’ değerini değiştirmeniz gerekiyor. Bu işlem için ise ‘5/6’ seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği alan olmayabiliyor. Böyle bir durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur. Bu işlemlerin sonrasında kumandanızın  ‘OK’ tuşuna basarak İdman TV Uydu ayarlarını kaydetmiş olacaksınız. Aramayı tamamlayabilmek için  ‘Arama Başlat’ veya ‘Tp Ara’ seçeneğinin üstüne gelerek arama işlemi başlatmanız gerekmektedir. Son olarak bu işlemin bitmesi ile beraber Uydu alıcınız yeni aranan kanalı kanal listesinin en sonuna kaydedecektir

İDMAN TV UYDU FREKANS BİLGİSİ

Hotbird Frekans:11168

Pol.:Yatay(H)

Symbol:20400

Fec:5/6Biss: 12 34 56 00 65 43 21 00 yada 12 34 56 9C 65 43 21 9C

İdman Tv Türksat Frekans Bilgisi

Türksat 4 A Frekans : 11844 MHz

Türksat 4A Polarizasyon :

Dikey – V – (Vertical)

Türksat 4A Sembol oranı

(Symbol Rate) : 2222 Ksymb

FEC: 3/4Türksat 4A Frekans : 11747

MHzTürksat 4A Polarizasyon : Yatay -H – (Horizontal)

Türksat 4A Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 5/6

CBC SPORT NASIL İZLENİR?

CBC Sport kanalı, AzerSpace 46° uydusundan yayın yapmakta. Öncelikle uydunuzun AzerSpace 46° uydusu olmak zorunda. Bu şartı sağladıktan sonra CBC Sport’u frekans ayarlarını girerek izleyebilirsiniz.

CBC Sport uydu ve frekans bilgileri

Uydu: AzerSpace 46°

Frekans: 11135 H 27500