Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sergen Yalçın’dan fedakarlık! “Sözleşmemde indirim yapın”

Koronavirüs sebebiyle ekonomik olarak büyük sıkıntı içerisinde bulunan Beşiktaş, bu süreçten mali olarak en az etkilenebilmek için kolları sıvadı. Bu doğrultuda futbolculardan yüzde 50'ye varan maaş indirim talebinde bulunan yönetime, teknik ekipten destek geldi.

Sergen Yalçın’dan fedakarlık! “Sözleşmemde indirim yapın”

Maaş güncellemesi konusunda futbolcularla görüşen Beşiktaş Yönetimi’ne, teknik direktör Sergen Yalçın’dan destek geldi.

SERGEN YALÇIN’DAN FEDA

Takımın başına ikinci yarıda geçen teknik direktör Sergen Yalçın’ın idarecilerle görüşerek, “Gerekirse benim sözleşmemde de indirim yapın” dediği ortaya çıktı. Kara Kartal’la 1,5 yıllık anlaşma sağlayan başarılı çalıştırıcıdan gelen bu flaş öneri sonrasında Beşiktaş yönetiminin, “Hocam, zaten sizin sözleşmeniz uygun şartlar içeriyor” diyerek Yalçın’ın teklifine teşekkür ettiği bildirildi.

TAZMİNAT MADDESİ DE YOK

Anlaşmasının 1 yılı opsiyonlu bulunan teknik direktör Sergen Yalçın’ın, gelecek sezon devreye girecek bir senelik anlaşma için tazminat maddesi koydurmadığı öğrenildi. Yani sezon sonunda taraflardan biri ayrılık yolunu seçerse herhangi bir tazminat konusu gündeme gelmeyecek.