Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son dakika! Galatasaray’dan Fatih Terim açıklaması

Galatasaray Kulübü, koronavirüs testi pozitif çıkan teknik direktör Fatih Terim ile yönetici Abdurrahim Albayrak'ın 5 gün içinde iyileştiği iddialarını yalanladı.

Son dakika! Galatasaray’dan Fatih Terim açıklaması

Galatasaray Kulübü, futbol takımı teknik direktörü Fatih Terim ile yönetici Abdurrahim Albayrak’ın durumlarıyla ilgili ortaya atılan iddialar hakkında bir açıklama yaptı.

İşte Galatasaray’ın açıklaması:

YASAL İŞLEM BAŞLATILMIŞTIR

“Dün akşam çeşitli medya organlarında, İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in sağlık durumlarıyla ilgili asılsız haberler yayınlanmıştır. Her süreçte olduğu gibi bu süreçte de sadece resmi mecralarımızdan yaptığımız açıklamalara itibar edilmesi hususunu bir kez daha önemle hatırlatmak isteriz. Ayrıca, Ülkemizin ulusça salgına karşı hep birlikte mücadele verdiği bu günlerde; toplumu ayrıştırıcı, birbirine düşürücü, asılsız ve iftira nitelikli haber yapanlarla ilgili gerekli yasal işlemler kulübümüz tarafından başlatılmıştır.

TEDAVİLERİ HASTANEDE SÜRÜYOR

“İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak’ın tedavisi 18 Mart Çarşamba (13. Gün), Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay’ın 24 Mart Salı (7. Gün) ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in 23 Mart Pazartesi (8. Gün) tarihinden bu yana tedavileri hastanede devam etmektedir.”