Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Trabzonspor’dan TFF’ye tehdit: CAS’a gideriz!

TFF'nin Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda yaptığı değişiklikle bütçe sapma tutarını yüzde 30'dan 40'a çıkarmasına tepki gösteren Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, "Karar geri çekilmezse CAS'e gideriz" dedi.

Trabzonspor’dan TFF’ye tehdit: CAS’a gideriz!

Trabzonspor’dan Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı’nın değiştirilmesine tepki geldi. Konuyla ilgili açıklama yapan Bordo-Mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Kararın Tahkim’den döneceğine inanıyorum, gerekirse CAS’a gideriz” dedi. Yüzde otuzluk limitin dahi esasında fazla olduğunu dile getiren bordo-mavililerin başkanı “Yüzde otuz limit bile fazlaydı, kural sezon ortasında değişmez” açıklamasını yaptı.

KAHRAMAN: HER TÜRLÜ HUKUKİ MÜCADELEYİ VERECEĞİZ

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman Emin Kahraman da “Trabzonspor Kulübü sahadaki ve masadaki mücadelesini finansal fair play kurallarına uyarak sürdüren tüm kulüpler adına, sapma tutarının yüzde 30’dan 40’a çıkartılmasına yönelik kararın iptali için Tahkim Kurulu’na başvuracak ve bu alanda her türlü hukuki mücadeleyi verecektir.” dedi.