Son dakika Trabzonspor haberleri... Sezona istediği başlangıcı yapamayan ardından teknik direktör değişikliğine giderek Abdullah Avcı ile yola devam eden Trabzonspor, aldığı sonuçlarla üst sıralara tırmanmıştı. Ancak takım içerisinde yaşanan sakatlıkların ardından bazı isimlerin de kadro dışı bırakılmasıyla kadro derinliğini kaybeden bordo-mavililer, Afrika Kupası’na giden oyuncularının yokluğunu Galatasaray maçında hissetti. Seyircisi önünde 5 gole engel olamayan Fırtına, sezonun en farklı yenilgisini yaşadı.

Tedavisini yapacağız

Farklı yenilginin ardından konuşan Teknik Direktör Abdullah Avcı, ‘’Oyuna ortak olamadık. Çok şık olmadı. Yapacak bir şey yok. Daha çok çalışacağız Bunun bir bahanesi olamaz. Burası büyük bir camia. Az da olsa tarihinde vardır. Perşembe günü önemli. Bizim üçüncülük hedefimizde yakışmayan mağlubiyet olsa da hedefimizde duruyoruz. Umarım bunun tedavisini yaparak yolumuza devam ederiz” ifadelerini kullandı.

Sparta Prag-Galatasaray maçı 11'leri belli oldu! Okan Buruk'tan Zaha kararı Sparta Prag-Galatasaray maçı 11'leri belli oldu! Okan Buruk'tan Zaha kararı

Transfer harekâtı

Trabzonspor yönetimi ve teknik direktör Abdullah Avcı, Galatasaray maçının sonrasında bir görüşme gerçekleştirdi. Bordo-mavililer, öncelikle kadro dışı bırakılan Abdülkadir Ömür ve Umut Bozok ile yollarını ayırma kararı aldı. Avcı’dan da detaylı bir rapor talep edildi. Karadeniz ekibi, teknik heyetin istekleri doğrultusunda eksik görülen pozisyonlara takviye yapacak.

Editör: Mücahid Ateş