Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Akıllı kalem ile artık her yer not defteriniz olacak

Akıllı kalem ile artık her yer not defteriniz olacak

Klavye kullanmak yerine Phree’nin akıllı kalemi ile artık bütün işlemlerinizi el yazınız ile rahatlıkla halledebileceksiniz.

HER YERE YAZABİLECEKSİNİZ

Phree sizi daha özgür kılmak, telefonunuzun veya çizim yüzeyinin alanına sizi sıkıştırmamak için dilediğiniz her yüzeye, her yere yazabilmenizi ve yazdıklarınızı akıllı cihazınıza aktarabilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda kablosuz mouse olarak da kullanabilirsiniz.

Phree akıllı kaleminizi cebinizden çıkararak gelen aramalarınıza cevap verebilirsiniz fakat siz kaleminiz ile telefon görüşmesi yaparken etrafınızdaki insanlar sizin yoğun çalışma temposundan aklınızı yitirdiğinizi düşünebilir. Office, OneNote, EverNote, Acrobat, Google Handwriting Keyboard, Viber gibi birçok yazılım ve uygulama ile uyumlu olarak çalışabilecek şekilde geliştirilen Phree, halen devam eden kickstarter kampanyasını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Kalemi aldığınızda beraberinde gelen taşıma kabı aynı zamanda tablet ve telefonunuz için stand görevi de görebiliyor.

İŞTE PHREE’NİN TANITIM VİDEOSU

Etiketler