Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Avengers Endgame Avatarı yine geçemedi

Avengers Endgame Avatarı yine geçemedi

Vizyona giren film yanında izleyiciyi çekmek için silinmiş sahnelerin yanında bazı ufak sürprizlerin eklendiği film, DVD ve BluRay için de özel sahnelerle izleyicinin karşısına çıkacak.

Bir önceki haberimizde, Eksik bölümlerin eklenmesi, silinen kısımların katılmasıyla film bir kez daha vizyona girmişti. Yeniden vizyona giren Avengers Endgame gişe hasılatı da belli oldu. Film yurtiçinde 5.5 milyon dolar, denizaşırı ülkelerde 2.3 milyon dolar kazandı. Filmin toplam hasılatı 2.76 milyar dolara yükseldi. Ancak bu, Avatar’ı geçmek için yeterli olmadı. 2.78 milyar dolarlık Avatar’ın 27 milyon dolar gerisinde kalan film, elinden geleni yapmasına rağmen beklenen reaksiyonu alamadı.

Ancak, sosyal medya filmin yeniden vizyona girmesiyle ilgili ikiye bölünmüş durumda. Bir kesim, ekstra sahnelerin filmi yeniden izlemek için yeterli olmadığını savunuyor. 3 saatlik bir filmin buna değmeyeceğini düşünen izleyiciler, bunun yerine filmin DVD ve BluRay versiyonlarını bekliyor. Diğer taraftan, iki ay sonra filmi tekrar vizyonda görmekten mutlu olan bir kesimin olduğunu da belirtelim.