Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

E posta nasıl açılır? Mail adresi kurma rehberi

2020 yılının en güvenli ve kolay arayüze sahip e-posta açma servislerini bu haberimizde ele alıyoruz. Mail nedir, nasıl yazılır ve nasıl gönderilir gibi sorulara cevap ararken, e posta adresi kurmaktan detaylı olarak bahsedeceğiz. Sizde ücretsiz olarak mal adresine sahip olmak istiyorsanız bu haberimizi inceleyin.

E posta nasıl açılır? Mail adresi kurma rehberi

2020 yılının ilk haftasını bitirmeden bu haberimizde sizlere en güvenli ve kolay arayüze sahip e posta kurma ve e posta açma rehberini hazırladık. Bu rehber ile çok kısa sürede mail adresi alabilecek ve sizde bütün dünya ile ücretsiz olarak iletişim kurabileceksiniz. Dünyanın ücretsiz e posta servislerine baktığımızda zirvede Gmail var. Google E posta kurma ve açma rehberlerinde de sık sık bahsedilen bir konu olan Gmail, ücretsiz olmasının yanında Google’ın en çok kullanılan ürünü olduğu için 2020 yılında da milyonlarca insan tarafından tercih edilecek gibi duruyor. Gmail’den sonra ise global oranlara baktığımızda Yahoo ve MSN servislerinin aktif olarak kullanıldığı fakat ülkemizde Rus ürünü olan Yandex’in Gmail’den sonra geldiğini söyleyelim. Biz en çok kullanılan Yandex ve Gmail ürünlerine dair mail nasıl gönderilir sorusuna da bu haberimizde cevap vereceğiz. Rehbere başlamadan önce e mail nedir sorusuna cevap verelim.

İnternet ve bilgisayar her eve girmeye başladıktan sonra Microsoft ve Google şirketlerinin herkes için ücretsiz kullanıma sunduğu popüler iletişim uygulaması e posta, özellikle 90’lı yılların sonunda çok popüler bir hale geldi. Şirketlerin aktif olarak kullandığı bu ücretsiz serviste işe alan kişilere verilen ilk eğitim mail nasıl yazılır eğitimi oldu çünkü ücretsiz olduğu için ve tüm dünyaya saniyeler içerisinde ulaşabildiğiniz için herkes tarafından e posta kullanılıyordu. Türkiye’de halen vatandaşın ve şirketlerin aktif kullanımında olmayan e posta, öğrenciler ve girişimciler tarafından aktif olarak kullanılıyor. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte e posta kuranların sayısı her geçen gün artış gösterse de maalesef günlük hayatta fatura, fiş yada dekont gibi birçok için milyonlarca liralık kağıt harcanıyor.

Gmail ve Yandex ile e posta aç

Google’ın gücü altında olan Gmail’in kullanım sebeplerinden birisi sunucuların sürekli olarak güvenlik altında olmasıdır. Google’ın dünya çapında kullandığı sunucular hem yazılımsal hem de fiziksel olarak 7-24 koruma altındadır. Gmail kurmak için ilk olarak Google.com’a girin ve arama kutusuna Gmail e posta aç yazın. Yazdıktan hemen sonra ise karşınıza çıkan bilgileri doldurun. Sizden istenilen bilgiler arasında isminiz ve soyisminiz, kullanıcı adınız ve güvenliğiniz için bir şifre girmeniz isteniyor. Bu bilgileri girince saniyeler içerisinde dünyanın her yerindeki şirket yada kişiler ile ücretsiz olarak iletişim kurabilirsiniz. Mail adresi almak bu kadar kolay işte ama seçim yapmak zor, biliyoruz.

Amerikan ürünü Google’ı ya da Rus ürünü Yandex arasından bir seçim yapmak tamamen size kalmıştır. Diriliş Postası olarak aklınızdaki soruları cevaplamaya hazırız. Hemen aşağıdan ücretsiz olarak mail nasıl gönderilir, e posta açma ve alma ile ilgili olarak merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.