Son Dakika

Instagram’ın sevilen özelliği WhatsApp’a geliyor

Instagram birkaç yıl önce bünyesine kattığı uygulamayı birçok kullanıcı kullanır oldu. Videoyu animasyon haline getiren uygulama şimdi WhatsApp’ta.
Instagram’ın sevilen özelliği WhatsApp’a geliyor

Instagram‘ın sevilen hareketli fotoğraf özelliği olan Boomerang, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp için de kullanıma sunulacak.

WhatsApp, dünyanın birçok ülkesinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olarak tanımlanabilir. Bununla beraber uygulamanın metinleri ve medyaları gönderme, birden fazla kullanıcıya yayın yapma, grup konuşmalarına katılma ve hatta kullanıcıların ses kaydı yapmalarını sağlama gibi birçok işlevi bulunuyor.

Özellikle bünyesine kattığı yeni özellikler ile her geçen gün kullanıcı sayısını artıran mesajlaşma uygulaması, Instagram’ın sevilen “Boomerang” özelliği ile yeni bir form kazanıyor. Bu sayede 7 saniyelik videolardan hazırlayabildiğiniz Boomerang’lar ile çektiğiniz şeyleri daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.