Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

iPhone 6 çocuğun elinde alev aldı!

iPhone 6 çocuğun elinde alev aldı!

Son zamanlarda fazlasıyla artan ve maalesef artık aşina olduğumuz telefonların yanma konusu bir kez daha gündeme geldi, bu sefer haberler Kaliforniya’dan. Son raporlara göre iPhone 6, kendi kendine kıvılcımı ardından yanmaya başladı.

Kayla Ramos isimli 11 yaşındaki bir kız çocuğunun anlattığına göre, telefon elindeyken bir anda kıvılcımlar çıkmaya başlıyor. Ramos, doğal olarak korkuyor ve telefonu odaya doğru fırlatıyor, sonrasında ise bir battaniyenin üstüne düşen telefon alevler içinde yanmaya başlıyor. Fotoğraflarda ise telefonun bataryasının resmen küle döndüğü açık bir şekilde görülüyor.

Ramos, telefonu genellikle YouTube’da video izlemek için kullandığını ve küçük kardeşlerinin genelde oyun oynadığını belirtti. Kayla Ramos’un annesi ise telefonda hiçbir şekilde orijinal olmayan şarj kabloları kullanılmadığını ve telefonun üçüncü taraf tamire uğramadığını belirtti. Ramos’un annesinin söylediğine göre annesi Apple ile iletişime geçmiş. Şirket ise geçmiş olsun dileklerini iletip aileye yeni bir telefon göndererek yanan telefonu inceleme altına aldı.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri