Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

PS5 ne zaman çıkacak? PS 5 fiyatı ne kadar olacak?

PS5 ne zaman çıkacak? PS 5 fiyatı ne kadar olacak? gibi sorular oyun severler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 5 için heyecanlı bekleyiş devam ederken oyuncuları heyecanlandıracak gelişmeler yaşanıyor. Oyun tutkunlarının dört gözle beklediği PS5 için yoğun bir şekilde araştırmalar devam ederken oyuncuları heyecanlandıracak bir bilgi internete sızdı. Oyunun piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Peki PS5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne kadar? İşte, detaylar…

PS5 ne zaman çıkacak? PS 5 fiyatı ne kadar olacak?

Yıllardır büyük heyecanla beklenen PlayStation 5’in çıkış tarihi belli oldu. PS5’i beklemek artık daha zor olacak çünkü PS5’de bugüne kadar alışık olmadığımız çok sayıda yeni özellik geliyor. Oyun dünyasının temel taşlarından biri olan PlayStation’ın yeni modeli, raflardaki yerini önümüzdeki aylarda alacak. Resmi blog üzerinden yayınladığı yazıyla çıkış tarihini duyuran Sony Entertainment CEO’su Jim Ryan, başka heyecan verici detaylara da değindi. Peki PS5 ne zaman çıkacak? PS 5 fiyatı ne kadar olacak?

PS5 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Sony oyun konsolu Play Station 5’in çıkış tarihi belli olurken, Jim Ryan, başka heyecan verici detaylara da değindi. 20 Kasım 2020’de çıkacak olan PS5’in özellikleri bakacak olursak, konsol gücünü AMD’nin 3. jenerasyon Zen mimarisi üzerine kurulacak ve sekiz çekirdekli bir işlemciye sahip olacak. Grafik tarafında AMD imzalı Radeon Navi ailesini kullanan PS5, 4K oyunculuğu standart hale getirecek, 8K seviyesine de çıkış yapabilecek deniyor.

PS 5 FİYATI NE KADAR OLACAK?

PSErobus’un sosyal medyadan yaptığı açıklamaya göre; PS5, 20 Kasım 2020 tarihinde Kuzey Amerika ve belli başlı Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak. Konsolun fiyatı ise 499 dolar olacak.

PS5 ne zaman çıkacak PS 5 fiyatı ne kadar olacak