Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 PC için geliyor | Ön sipariş tarihi belli oldu

Rockstar’ın kendinden söz ettiren oyunu Red Dead Redemption 2’nin uzun süredir beklenen PC versiyonu gelecek ay geliyor.

Red Dead Redemption 2 PC için geliyor | Ön sipariş tarihi belli oldu

Red Dead Redemption 2 oyununun PC sürümünü bekleyenler için müjde geldi. PS4’ün beğenilen oyunu Red Dead Redemption 2 gelecek ay PC için de uyumlu olacak.

ÖN SİPARİŞ BONUSLARI

Rockstar’ın Game Launcher ile alanlar özel içeriklere sahip olacak olan oyunun ön sipariş bonusları olarak ‘Outlaw Survival Kit, Savaş Atı, bir adet hazine haritası ve Hikaye Modu için biraz nakit para’ şeklinde olacak. Öte yandan ön siparişler 20 dolar indirimli olacak ve Red Dead Online için 50 çubuk altın da hediye olacak.

İKİ OYUN ÜCRETSİZ

Red Dead Redemption 2’yi sipariş edenlere, Rockstar tarafından 2 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Söz konusu ‘ayrıcalık’lar 9 Ekim – 22 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olacak.

RDR 2’nin 9 Ekim saat 18.00’da ön siparişe açılması beklenirken üçüncü taraf satıcılarda bu tarihin 23 Ekim olarak açıklandığı öne sürüldü. Kasım ayının 5’inde piyasaya sürülmesi beklenen oyunun Aralık ayından önce Steam’e gelmesi beklenmiyor.