Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

“Spotify 2019 Özetin” nedir? Nasıl bakılır? Spotify Wrapped şarkılar listesi

2020 yılına sayılı günler kala Spotify, abonelerine özel bir sürpriz yaptı. Müzik dinleme platformu olan Spotify'de  kullanıcılar, 2019 ve on yıl boyunca en çok dinledikleri şarkı ve sanatçıların listesine erişebilecek. Peki "Spotify 2019 Özetin" nedir? Nasıl bakılır? İşte Spotify Wrapped şarkılar listesi

“Spotify 2019 Özetin” nedir? Nasıl bakılır? Spotify Wrapped şarkılar listesi

Milyonlarca insanın müzik dinlemek için kullandığı Spotify uygulaması 2019 ve son 1o yılda hangi şarkıları dinlediklerini kullanıcılarının hizmetine sundu. Sportify kullanıcıları “Spotify 2019 Özetin” nedir? Nasıl bakılır? gibi soruların cevabını araştırıyor. İşte Spotify Kişisel 2019 Özeti’ne dair detaylar…

Spotify, kullanıcılarına özel 2019 yılı ve son on yılda en çok dinledikleri şarkıları ve sanatçıları paylaştı.

SPOTIFY 2019 ÖZETİN NEDİR, NASIL BAKILIR?

Spotify bu sene, sadece Kişisel “Özet” deneyimini hatırlatmakla kalmıyor, aynı zamanda “On Yıllık Özetim” opsiyonu ile kullanıcıların on yıla uzanan dinleme verilerini de gösteriyor. Böylece kullanıcılar, 2019 ve on yıl boyunca en çok dinledikleri ve keşfettikleri şarkı, albüm, sanatçı ve podcast yayınlarına erişebilecek. 2019 yılında en çok dinlediğiniz favori sanatçı kimdi? Yılın her mevsiminde en çok dinlediğiniz şarkı neydi? Spotify Kişisel “Özeti” için daha fazla bilgiye ulaşmak ve kendi özetinizi görmek için Spotify’ın blog sayfası For the Record ‘daki paylaşıma bakabilirsiniz.

SPOTIFY ÖZETİNE BAKMAK İÇİN TIKLA

Sonrasında ise kişiselleştirilmiş çalma listesi üzerinden favori sanatçı ve albümlerinizi yeniden keşfedebilir ya da bu sene Spotify’da en çok dinlenen şarkılara buradan, 10 yıllık verilere ise buradan göz atabilirsiniz! Unutmayın, Kişisel 2019 “Özeti” (Wrapped) paylaşım kartınız ile sonuçlarınızı Instagram, Twitter, Snapchat ve Facebook üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.”