Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Telegram Web var mı? Telegram’a Bilgisayardan giriliyor mu?

Telegram Web kullanmak isteyen kişi sayısı, son günlerde artan kullanıcı sayısına orantılı olarak artış gösteriyor. Bilindiği üzere Whatsapp'ın getirdiği son gizlilik güncellemesi büyük tepki çekmiş ve Whatsapp'ı silen milyonlarca kişi Telegram ve benzeri uygulamalara yönelmişti. Telegram mobil kullanımının yanında web uygulaması var mı, Telegram'a bilgisayardan nasıl giriş yapılır konuları da sıkça araştırılıyor. Peki,Telegram Web var mı? Telegram’a Bilgisayardan giriliyor mu? Detaylar içerikte.

Telegram Web var mı? Telegram’a Bilgisayardan giriliyor mu?

Telegram bilgisayar üzerinden kullanılıyor mu? Milyonlarca kullanıcısıyla hizmet veren mesajlaşma uygulaması Telegram mobilden alternatif iletişim olanakları sunarken, web üzerinden de kullanıma olanak sağlayıp sağlamadığı merak ediliyor. Mobil mesajlarşam uygulamaları büyük kolaylık olmakla birlikte, zamanının çoğunu bilgisayar başında geçirmek zorunda olanlar web üzerinden iletişim kurmayı tercih ediyor. WhatsApp’ın getirdiği son gizlilik güncellemesiyle birlikte uygulamayı terk eden milyonalrca kişi Telegrama yönelirken, bu Telegram web kullanımı mevcut mu, Telegrama bilgisayardan giriş yapılıyor mu, web’den kullanılıyor mu sorularına da yanıt aranıyor. Peki, Telegram Web var mı? Telegram’a Bilgisayardan giriliyor mu? Bilgiler yazımızın devamında.

Telegram Web var mı? Telegram’a Bilgisayardan giriliyor mu?

Herkesin merak ettiği Telegram’ın PC‘ye çıkışı, Windows Phone‘daki güncellemesinin ardından geldi. Mobilde de tasarım yeniliğine giden Telegram, web’de de Microsoft’un tasarımına uygun hale gelmişti.

PC için Telegram, Windows Store‘dan diğer platformlarda olduğu gibi ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Telegram, Windows’ta grup sohbetleri ve paylaşım gibi özelliklere sahip bir uygulamadır.

Telegram uygulaması, rehberinizde yer alan 100 kişiye kadar yayın gönderme olanağı sağlamaktadır.

Telegram ayrıca, Windows 10’nun Cortana ve canlı kutucuk entegrasyonu avantajlarını da kullanmaktadır.

Konuşma geçmişiniz kaybolmasın!

Telegram uygulaması, hesabın bağlı olduğu cihazları senkronize ederek, cihaz değişimlerinde konuşmaların kaybolmamasını sağlıyor.

Telegram üzerinden gönderilen mesajlar uçtan uca şifreleniyor ve kullanıcılara maksimum güvenlik sunuluyor.

Siz de eğer alternatif bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız, Telegram’a göz atabilirsiniz.

Uygulama artık masaüstünde de yer aldığından, evinde ve işyerinde zamanının çoğunu bilgisayar başında geçirmek zorunda olanlar bilgisayar üzerinden Telegram uygulamasını kullanabilir, böylece daha rahat mesajlaşabilirler.

Telegram Web var mı Telegram’a Bilgisayardan giriliyor mu

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!