Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Twitter’da geri sayım başladı! Konu takip etme özelliği geliyor!

Twitter, kullanıcılarının çeşitli konular arasında daha fazla içerik içeriğe erişebilmesi için konu takip etme özelliği getiriyor. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar, takip ettikleri hesapların haricinde, istedikleri konulardaki içerikleri de takip edebilecekler.

Twitter’da geri sayım başladı! Konu takip etme özelliği geliyor!

Ağustos 2019’da testleri başlanan Konu takip etme özelliği 13 Kasım’dan itibaren kullanıcılarla buluşturulacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar 300’den fazla konu arasında seçim yapabilecek. Böylece spor, eğlence, oyun gibi başlıklarda özelleştirilmiş konuları rahatlıkla bulup ilgi alanlarına yönelecek. Bu özelliği sayesinde Twitter kullanıcılarının daha fazla platformda kalmasını sağlamayı hedefliyor.

TWİTTER KONU TAKİP ETME ÖZELLİĞİ KİMLERE YARAYACAK?

Şimdilik spor, eğlence dünyası ve oyun gibi konuların olacağı özellikte ilerleyen zamanda daha fazla konuyu göreceğiz. Twitter‘a yeni kayıt olan kullanıcılar için de bu özelliğin oldukça faydalı olacağı düşünülüyor. Nereden başlayacağını bilemeyen kullanıcılar ilgi alanlarına göre, konuları filtreleyebilecek. Kişileri takip etmeden önce konuları takip etmek, kullanıcının ilgi alanlarına göre takip edeceği kişiyi bulmasını da kolaylaştıracak.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri