Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Heyecanla bekleniyordu! İşte Reyting Sonuçları Pazartesi 23 Mart; Sefirin Kızı, Yasak Elma, Fox Haber reyting sonuçları burada!

Heyecanla bekleniyordu! İşte Reyting Sonuçları Pazartesi 23 Mart; Sefirin Kızı, Yasak Elma, Fox Haber reyting sonuçları tüm dizi ve programların takipçileri tarafından merakla bekleniyordu. Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi dizi ve programlar TRT1, Star Tv, FOX Tv, Show Tv, TV8, Kanal D ve ATV’de seyircisi ile buluşuyor. Her gün olduğu gibi Pazartesi reyting oranları da yapımlarda emeği geçenlerden vatandaşlara kadar herkesçe merak ediliyor. Reyting mağduru dizi ve programlar bir bir yayın hayatına son verirken izleyiciler sevdikleri yapımların sona ermesini istemiyor. Pazartesi dizi reytinglerinde zirveyi Sefirin Kızı, Çukur, Yasak Elma paylaşırken Fatih Portakal ile Fox Haber de ilk sıralarda yerini alıyor. Peki TV dizi reytinglerinde bu pazartesi reyting rekortmeni kim olacak? Heyecanla beklenen Reyting Sonuçları Pazartesi 23 Mart; Sefirin Kızı, Yasak Elma, Fox Haber reyting sonuçları sıralaması nasıl?