Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

3 Nisan Babil yeni bölüm yayınlanacak mı? Babil 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil bu hafta var mı?

3 Nisan Babil yeni bölüm yayınlanacak mı? Babil 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil bu hafta var mı?

Star TV’de yayınlanan ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Babil’in geçen haftaki bölümü çok heyecanlı bir yerde noktalanmıştı. Dizinin yakın takipçileri yeni bölümü büyük merakla bekliyor. Diziseverler izledikleri dizilerin yeni bölümlerini beklerken bir dizi koronavirüsü nedeniyle setlerine ara verdi ve bu hafta yeni bölümler yayınlanmıyor. Bu bağlamda Babil hayranları da dizinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırmaya koyuldu. Bununla alakalı, 3 Nisan Babil yeni bölüm yayınlanacak mı? Babil 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil bu hafta var mı? sorularına arama motorlarından yanıt bulmaya çalışıyorlar. Aranan cevaplar haberimizde…

3 Nisan Babil yeni bölüm yayınlanacak mı? Babil bu hafta var mı?

Öncelikle Babil hayranlarını üzecek haberi paylaşalım. Bu hafta Babil dizisi yayınlanmayacak. Birçok dizi corona virüs nedeniyle ara verirken Babil dizisi 11. yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında olacak.

Babil 10. bölümde neler olmuştu?

Babil 10. bölüm 2. fragmanı….

 

İrfan’ın ani boşanma kararını anlamaya çalışan Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla savrulur. Kudret’in geçmişine hakim olmak istediği Ayşe, Süleyman’ın karanlık işlerinin peşinde Kudret’in ayağına geliyor. Süleyman, İlay’ı geri kazanmaya çalışırken İrfan’ı amansız bir tehlikenin ortasına atıyor.

Kudret ile Süleyman’ın restleşmeleri gitgide kızışıyor. Ayşe’nin gizli kapaklı halleri Mert’in dikkatini çekiyor.

İrfan, Eda’yı boşanmaya ikna edebilecek mi? Süleyman, İlay’ı geri kazanabilecek mi? Ayşe’nin polis kimliği açığa çıkacak mı?

27 Mart Babil 10. bölüm yayınlanacak mı? Babil 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil bu hafta var mı?