Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Anamız Var filmi konusu nedir? Anamız Var oyuncuları kimlerdir, kısaca özeti…

Anamız Var filmi konusu nedir? Anamız Var oyuncuları kimlerdir, kısaca özeti…

Korona salgını dolayısıyla evden dışarı çıkmak istemeyen vatandaşlar vakitlerinin çoğunu televizyon başında geçiriyor. Bu akşam ekrana gelecek filmlerden biri de Anamız Var filmi oldu. Film hakkında araştırma yapan sinemaseverler Anamız Var filmi konusu nedir? Anamız Var oyuncuları kimlerdir? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Komedi türündeki Anamız Var filminin oyucu kadrosunda Alper Saldıran ve Füsun Demirel gibi isimler yer alıyor… İşte detaylar…

ANAMIZ VAR KONUSU NEDİR?

Evlendirme makinesi olan Ülfet Teyze tek oğlu Oğuz’un hasretiyle yanıp tutuşmaktadır. Mahallede uçan kuşu bile evlendiren Ülfet Teyze’nin en büyük düşmanı ise Firdevs’tir. Ülfet, Firdevs’in oğlunu da evlendirmiştir fakat Firdevs oğlunun mürüvvetini beğenmemiştir. Bu yüzden Ülfet’e karşı düşmanlık beslemektedir.

Ülfet’in oğlu Oğuz yıllar sonra uzun bir izinle Rusya’dan Türkiye’ye gelir. Ülfet ise şu an elinde olan bütün baş göz dosyalarını kapatır ve Oğuz’u bu uzun izinde evlendirip göndermek ister. Firdevs ise savaş baltasını çıkarır ve Ülfet’in bu çabasını baltalamak üzere harekete geçer.

Fakat Oğuz, Rusya’dan gittiği gibi gelmiştir. Bu yüzden mahallede Ülfet taraftarları ve Firdevs taraftarları arasında müthiş bir istihbarat savaşı başlamıştır. Mahalleyi ikiye bölen Oğuz’un ise kalbi tek parça değildir.

Ülfet ile Firdevs’in amansız savaşında Oğuz’un sakladığı sır durumu daha da içinden çıkılmaz bir duruma doğru sürükleyecektir.

ANAMIZ VAR FİLMİ OYUNCULARI KİMLER

Hasan Doğan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu iki güçlü kadının savşını konu edinen komedi türündeki film Anamız Var filmi oyuncu kadrosundaki isimler:

Alper Saldıran(Oğuz)

Füsun Demirel (Ülfet)

Birgül Ulusoy (Nimet)

Ali Rıza Tanyeli

Larysa Darmorost

Anamız Var konusu nedir? Anamız Var oyuncuları kimlerdir, kısaca özeti...