Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ardahan Uzkanbaş kimdir? Survivor Ardahan boyu kaç, kaç yaşında ve nereli?

Ardahan Uzkanbaş kimdir? Survivor Ardahan boyu kaç, kaç yaşında ve nereli?

Survivor 2020 tüm heyecanıyla sürüyor. Yarışmacılar hayatta kalma mücadelesi ve ödül oyunlarında gösterdikleri azimle ekran başındaki izleyicilere keyifli bir yarışma programı izletiyor. Takipçiler bir yandan da ünlüler ve gönüllüler takımlarında yarışan Survivor 2020 kadrosunun her bir ferdiyle ilgili yoğun araştırmalarını sürdürüyor. Bu anlamda en çok merak edilen isimlerden biri olan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın da özgeçmişi, memleketi, sportif faaliyetleri, yaşı, boyu gibi detaylar sık sık sorgulanıyor. Peki, Ardahan Uzkanbaş kimdir? Survivor Ardahan boyu kaç, kaç yaşında ve nereli?

ARDAHAN UZKANBAŞ KİMDİR? SURVİVOR ARDAHAN BOYU KAÇ, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Survivor 2020 katılımcılarından Sadık Ardahan Uzkanbaş, 1987 yılında Ardahan‘da dünyaya geldi. Uzkanbaş şu an Adana’da ikamet ediyor.

Survivor Ardahan kendisini; ‘Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seviyorum, bu yüzden imkanım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip görmek istiyorum.‘ sözleriyle ifade ediyor.

Ardahan Uzkanbaş’ın Acun Ilıcalı’yı kahkahaya boğan anlar!..İZLE!

Şu anki hayallerinden birini gerçekleştirdiği, 2020 Survivor’da olduğu için kendisini ‘oldukça şanslı’ hissettiğini belirten Survivor Ardahan, ‘Hayallerime bir adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyim. İnsanların yüzündeki tebessüm olmak istiyorum.’ şeklinde konuşmuştu. Ardahan esprili tavırlarıyla milyonların gönlünü fethetmeyi başardı.

Sadık Ardahan Uzkanbaş;
”Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum.”

Survivor Ardahan 8 yıl Adanaspor altyapı takımlarında forma giydi. Birtakım sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kalınca bu süreçte vatani görevini yerine getirdi.

Ardından 2 yıl Dubai’de ilk yurtdışı tecrübesini yaşayan Uzkanbaş, Türkiye’ye döndüğünde bir müddet yeniden sporla meşgul oldu. Sonrasında Kazakistan’a giderek 6 yıl orada yaşayan Uzkanbaş şimdilerde Survivor 2020’de zorlu mücadelesini veriyor.

Oyuncunun boy ve kilosuyla alakalı net bilgi ise bulunmuyor.

Ardahan Uzkanbaş kimdir Survivor Ardahan boyu kaç, kaç yaşında ve nereli