Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Arjantin kelimesinin Latince olan kökeni ne anlama gelir? – Milyoner

Cumartesi akşamları ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster?'de yarışmacıya yöneltilen Arjantin kelimesinin Latince olan kökeni ne anlama gelir? sorusu merak konusu oldu. Takipçiler sorunun yanıtını internette araştırmaya başladı. İşte geceye damga vuran Arjantin kelimesinin Latince olan kökeni ne anlama gelir? şeklindeki Milyoner sorusu ve yanıtı...

Arjantin kelimesinin Latince olan kökeni ne anlama gelir? - Milyoner

ATV ekranlarında Türk sinema ve dizi oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ile müdavimlerini ağırlamaya devam eden Kim Milyoner Olmak İster? yarışma soruları ekranları başındaki vatandaşlar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Dünyanın en çok izlenen ve en çok kazandıran genel kültür ve bilgi yarışması Milyoner’in bu akşamki bölümünde yarışmacıya yöneltilen Arjantin kelimesinin Latince olan kökeni ne anlama gelir? sorusu dikkatleri çekti. İzleyiciler Kim Milyoner Olmak İster’deki merak uyandıran soruyla ilgili yoğun araştırmalar gerçekleştiriyor. İşte geceye damga vuran Arjantin kelimesinin Latince olan kökeni ne anlama gelir? şeklindeki Milyoner sorusu ve yanıtı!..

Arjantin kelimesinin Latince olan kökeni ne anlama gelir?

A) Altın

B) Gümüş

C) Şeker

D) Kahve

Doğru cevap: Gümüş