Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle! Kanal D ile Arka Sokaklar 553. bölüm kesintisiz izle! (22 Mayıs)

Arka Sokaklar tek parça full izle! Kanal D ile Arka Sokaklar 553. bölüm kesintisiz izle! (22 Mayıs) Ekranların en uzun soluklu dizilerin biri olan Arka Sokaklar 553. yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Yeni bölümde Hüsnü'nün sağlık durumu gittikçe daha kötü olur. Koronavirüs şüphesiyle hastaneye yatırılan Hüsnü'den kötü haber gelir. yakalandığını düşünür. Arka Sokaklar tek parça izlemek isteyen seyirciler Kanal D ile Arka Sokaklar 553. bölüm tek parça izle (22 Mayıs) detaylarına haberimizden ulaşabilir...

Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle! Kanal D ile Arka Sokaklar 553. bölüm kesintisiz izle! (22 Mayıs)

Kanal D ekranlarında her cuma akşama yayınlanan Arka Sokaklar 553. bölümüyle seyircisi ile buluştu. Arka Sokaklar’ı uzun süredir takip edenler dizinin yeni bölümde neler olacağını merak ediyordu. 553. yeni bölümde, koronavirüs salgınından dolayı hastaneye yatırılan Hüsnü’nün yanında kalan ailesine üzücü haber verilir. Zeliş ise babasından aldığı haberle yıkılır. Arka Sokaklar tek parça izlemek için yayın bilgilerini araştırıyor. 22 Mayıs Cuma tarihli Kanal D ile Arka Sokaklar 553. bölüm kesintisiz izlemek için ayrıntıları haberimizde görebilirsiniz…

ARKA SOKAKLAR 553. BÖLÜM ÖZETİ (22 MAYIS CUMA 2020)

Hüsnü, virüs şüphesi ile hastaneye kaldırılır. Ancak sağlık durumu gittikçe kötüleşmektedir. Herkes çaresizlikle Hüsnü’nün başında bekler. Hastaneden gelen haber ise yürekleri ağızlara getiren cinstendir.

22 Mayıs 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 553. Bölümde koronavirüse yakalanan Hüsnü, hastanede tedavi altına alınıyor!

Hüsnü, ağır geçirdiği grip sonrasında hastaneye götürülüyor ve koronavirüse yakalandığı ortaya çıkıyor. Hemen tedavi süreci başlatılan Hüsnü’nün durumu giderek ciddileşiyor. Onun bu durumunu öğrenen Çoban Ailesi ve ekip arkadaşları çaresizce tedavi sürecini izliyorlar. Hüsnü’nün, entübe durumunda yaşadığı sıkıntılar herkesi derinden yaralıyor. Tedavi için koronavirüsü yenmiş bir hasta bulunması için ekip dört bir koldan araştırmaya geçiyor. Sonunda bir kişiye ulaşılıyor ve Hüsnü’nün ümmin plazma tedavisi başlıyor. Tedavinin sonuç verip vermeyeceği ise, önceden kanseri atlatan Hüsnü’nün bağışıklık sisteminin direncine bağlı kalıyor.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR 553. BÖLÜMÜ TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Arka Sokaklar tek parça full izle! Kanal D ile Arka Sokaklar 553. bölüm kesintisiz izle