Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Aykut Enişte filmi konusu ve oyuncuları! Aykut Enişte filmi nerede çekildi?

Star TV’de bu akşam komedi tufanı yaşanacak. 2019 yılında vizyona giren komedi filmi Aykut Enişte bu akşam Star TV’de ekranlara gelecek. Cem Gelinoğlu, Güven Hokna, Melis Baba gibi isimlerin başrol aldığı filmin konu merak ediliyor. Filmin çekildiği mekanlar ise dikkat çekiyor. Kendi halinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Aykut’un, içine düştüğü karışık durumun anlatan film Star TV’de bu akşam yayınlanacak. Peki Aykut Enişte filmi nerede çekildi? İşte Aykut Enişte filmi konusu ve oyuncuları...

Aykut Enişte filmi konusu ve oyuncuları! Aykut Enişte filmi nerede çekildi?

Aykut Enişte filmi nerede çekildi? sorusu izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Çekildiği mekanlarla dikkat çeken filmin konusu ise oldukça merak ediliyor. Star TV ekranlarında  izleyici ile buluşacak filmin yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay oturuyor. Kahkaha tufanına yaşatacak filmin başrol oyuncuları ise Cem Gelinoğlu, Güven Hokna, Melis Baba gibi sevilen isimler. Peki Aykut Enişte filmi nerede çekildi? İşte Aykut Enişte filmi konusu ve oyuncuları…

AYKUT ENİŞTE FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın yaptığı Aykut Enişte filminin çekimleri, Yeşilköy Havalimanı, Selimiye gibi İstanbul’un farklı semtlerinde gerçekleştirildi. Film, ayrıca Yeşilköy Havalimanı’nda çekilen son film olarak da biliniyor.

AYKUT ENİŞTE FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI!

Aile Komedi türündeki Aykut Enişte filmi; yalnızlığından şikâyetçi, sıcak bir aile ortamının hasretini çeken Aykut’un hayatını konu ediyor.

  • Yönetmen: Onur Bilgetay
  • Türü: Aile, Komedi
  • Yapım Yılı: 2019 (115 dk.)
  • Vizyon Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma
  • Senaryo: Cem Gelinoğlu, Giray Altınok

Aykut Enişte filminin oyuncu kadrosunda, Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli, Müfit Kayacan, Lale Başar, Ali Erkazan, Ferdi Sancar, Selin Domaç gibi başarılı isimler yer alıyor.

Star TV’de bu akşam komedi tufanı yaşanacak. 2019 yılında vizyona giren komedi filmi Aykut Enişte bu akşam Star TV’de ekranlara gelecek. Cem Gelinoğlu, Güven Hokna, Melis Baba gibi isimlerin başrol aldığı filmin konu merak ediliyor. Filmin çekildiği mekanlar ise dikkat çekiyor. Kendi halinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Aykut’un, içine düştüğü bu karışık durumun anlatan film TV’de ilk kez yayınlanacak. Peki Aykut Enişte filmi nerede çekildi? İşte Aykut Enişte filmi konusu ve oyuncuları!