Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Babil Ayşe kimdir? Babil’deki Nihal komiser kim? Babil Ayşe’nin gerçek hikayesi

Star TV’nin yeni dizisi Babil ilginç hikayesi ile seyircinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Babil'in yeni bölümleri yayınlandıkça karakterler hakkındaki bilgiler merak konusu oldu. Dizide en dikkat çeken karakter biri de Ayşe oldu. Seyirciler, Ayşe'nin hayatını merak edip araştırıyor. Peki Babil Ayşe kimdir? Babil'deki Aslı Enver kimdir? Babil'deki Nihal komiser kim? Detaylar haberimizde....

Babil Ayşe kimdir? Babil’deki Nihal komiser kim? Babil Ayşe’nin gerçek hikayesi

Star TV’nin sevilen dizisi Babil yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye geliyor. Dizi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Dizinin başrollerinde Halit Ergenç, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Ozan Güven, Mesut Akusta ve Birce Akalay gibi başarılı isimler yer alıyor. Babil’in son bölümünde sekreter Ayşe’nin yaptığı ters köşe seyirciyi şok etti. Ayşe’nin İrfan’ı ihbar edip etmediği merak ediliyor. Peki, Babil Ayşe kimdir? Babil’deki Nihal komiser kim? Babil’deki Aslı Enver kimdir? İşte ayrıntılar….

Babil Ayşe kimdir?

Dizide Ayşe karakterine Aslı Enver hayat veriyor. Ayşe, Süleyman’ın asistanı olarak karşımıza çıkıyor. İdealist, çalışkan ve bir o kadar da güzel bir kadın olan Ayşe güçlü karakterinden ödün vermiyor. Ayşe bir sırrı ortaya çıkarmak istiyor ve bu yolculukta kendisine eşlik edecek olan İrfan ile yakınlaşmaya başlayacak

Babil’in son bölümünde Ayşe’nin gerçek kimliği ortaya çıktı. Süleyman’ın asistanı olarak karşımıza çıkan Ayşe’nin polis olduğu ortaya çıktı. Seyirci bu sahne karşısında şok oldu. Ayşe aslında Nihal komisermiş.

Aslı Enver kimdir?

10 Mayıs 1984 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Londra’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu 12 yaşına kadar Londra’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönmüştür.

Pera Güzel Sanatlar Lisesi ve Haliç Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu TRT’de iki dakikalık sit-com’larda yer alarak kariyerine başlamıştır.

Kavak Yelleri dizisiyle adını duyuran Enver, Hayat Bilgisi, Suskunlar ve İstanbullu Gelin gibi dizilerde rol almıştır. Güzel oyuncu şimdilerde ise Babil dizisinde Ayşe karakterine hayat verecek.