Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Babil son bölüm FULL İZLE! (10. bölüm)… Star TV ile Babil son bölüm kesintisiz izle! (27 Mart)

Babil son bölüm FULL İZLE! (10. bölüm)… Star TV ile Babil son bölüm kesintisiz izle! (27 Mart)

Star TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve her bölümüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Babil dizisi 10. son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Babil’in yeni bölümünde İrfan’ın ani boşanma kararını anlamaya çalışan Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla savruluyor. Kudret’in geçmişine hakim olmak istediği Ayşe ise, Süleyman’ın karanlık işlerinin peşinde Kudret’in ayağına geliyor. Tüm bu yaşananları kaçırmak istemeyen dizi takipçileri Babil 10 son bölümü kesintisiz izle seçeneği ile internet üzerinden izlemek istiyor. Babil son bölüm FULL İZLE! (10. bölüm)… Star TV ile Babil son bölüm kesintisiz izlemek isteyenler  için 27 Mart son bölüm yayın bilgileri…

Babil son bölüm FULL İZLE! (10. bölüm)… Star TV ile Babil son bölüm kesintisiz izle! (27 Mart)! 

Bu hafta birçok dizi corona virüs nedeniyle çekimlerine ara verirken Babil dizisi 10. yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında dün akşam izleyicisiyle buluştu. Diziseverler yine heyecan ve sürprizlerle dopdolu bir bölümü izlemenin keyfini yaşadı.

Babil 10. bölüm fragmanı 

Babil 10. bölüm fragmanı yayınladı. İşte herkesin merakla beklediği Babil 10. bölüm 2. fragmanı….

Babil 10. Bölüm 2. Fragmanı; Kaybetme korkusu…

İrfan’ın ani boşanma kararını anlamaya çalışan Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla savrulur. Kudret’in geçmişine hakim olmak istediği Ayşe, Süleyman’ın karanlık işlerinin peşinde Kudret’in ayağına geliyor. Süleyman, İlay’ı geri kazanmaya çalışırken İrfan’ı amansız bir tehlikenin ortasına atıyor.

Kudret ile Süleyman’ın restleşmeleri gitgide kızışıyor. Ayşe’nin gizli kapaklı halleri Mert’in dikkatini çekiyor.

İrfan, Eda’yı boşanmaya ikna edebilecek mi? Süleyman, İlay’ı geri kazanabilecek mi? Ayşe’nin polis kimliği açığa çıkacak mı?

Babil son bölüm FULL İZLE! (10. bölüm)... Star TV ile Babil son bölüm kesintisiz izle! (27 Mart)