Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Babil yeni bölüm bugün var mı? Babil bu akşam yayınlanacak mı? Merak edilen 28 Şubat Star Tv yayın akışı

Babil yeni bölüm bugün var mı? Babil bu akşam yayınlanacak mı? 28 Şubat Star Tv yayın akışı içeriğinde diziye yer verildi mi? Dün İdlib'de meydana gelen son gelişmeler ve rejim güçlerinin Türk askerine yönelik saldırı sonucu vefat eden 33 Mehmetçiğin şehadet haberi Türkiye'yi derin yasa boğdu. Bazı dizi ve programlar da yeni bölüm yayınlarına ara verme kararı aldı. Bu kapsamda, Babil yeni bölüm bugün var mı? Babil bu akşam yayınlanacak mı? 28 Şubat Star Tv yayın akışı detayları da araştırılmaya başlandı. İşte Babil dizinin yerine yayınlanacak yapım...

Babil yeni bölüm bugün var mı? Babil bu akşam yayınlanacak mı? Merak edilen 28 Şubat Star Tv yayın akışı

Babil yeni bölüm bugün var mı? Babil bu akşam yayınlanacak mı? 28 Şubat Star Tv yayın akışı içeriğinde dizi yer alıyor mu? İdlib’de son gelişmeler ve 27 Şubat akşamı askerimize yönelik rejim saldırısınında 33 Mehmetçiğin şehit olması haberi milletimizi derinden üzdü. İdlib Şehitleri için gece boyu ve sabahında tüm yurtta dualar okundu. Yaşanan son olayların ardından bazı televizyon programları ve diziler de yeni bölümlerini yayınlamama kararı aldı. Bu kapsamda cuma günleri Star Tv’de yayınlanan Babil yeni bölüm bugün var mı? Babil bu akşam yayınlanacak mı? sorusuna yanıt arayan vatandaşlar 28 Şubat Star Tv yayın akışı içeriğin araştırıyor.

Babil yeni bölüm bugün var mı? Babil bu akşam yayınlanacak mı?

B akşam Star Tv ekranlarında saat 20.00’de yayınlanması beklenen Babil dizisinin, İdlib’de son dakika gelişmeleri ve Türkiye’yi derin yasa boğan İdlib Şehitleri haberleri nedeniyle yeni bölümünün yayınlanmayacağı öğrenildi.

28 Şubat Star Tv yayın akışı

07:00 MESUT YAR İLE BUGÜN

09.30 Sevdim Seni Bir Kere

10.45 AYŞECİK İLE ÖMERCİK

13:30 Gerçeğin Peşinde

16.30 EN GÜZEL BÖLÜM

16.45 Sevdim Seni Bir Kere

18:45 STAR HABER

20:00 BABİL (İdlib’de yaşanan gelişmeler nedeniyle Babil dizisi yeni bölümü 28 Şubat Star Tv yayın akışından çıkartılmıştır.) 

20.00 HIZLI VE ÖFKELİ 6

00.15 GÜVERCİN

Babil yeni bölüm bugün var mı Babil bu akşam yayınlanacak mı Merak edilen 28 Şubat Star Tv yayın akışı