Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı canlı izle! Kanal D canlı yayın ile Bir Annenin Günahı ilk bölüm izle!

Cumartesi dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Bir Annenin Günahı, ilk bölümüyle 21 Kasım 2020 Cumartesi akşamı yayın hayatına başlıyor. Kanal D canlı yayın ile ekrana gelen dizinin başrollerini Özge Özberk ve Musa Uzunlar paylaşıyor. Bir Annenin Günahı canlı izleyenler, Yusuf ve Yağmur'un aşklarının başlangıcına tanık olacak. Diziyi merak edenler, Bir Annenin Günahı canlı izle! Kanal D canlı yayın ile Bir Annenin Günahı ilk bölüm izle! detaylarını araştırıyor. Limon Film yapımı olan Bir Annenin Günahı canlı izle, Kanal D canlı yayın ile Bir Annenin Günahı ilk bölüm izlemek için gerekli bilgiler içerikte.

Bir Annenin Günahı canlı izle! Kanal D canlı yayın ile Bir Annenin Günahı ilk bölüm izle!

21 Kasım 2020 akşamı Cumartesi dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Kanal D’de yayınlanacak Bir Annenin Günahı, ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Kanal D canlı yayın ile ekranlara geliyor. Başrollerini Özge Özberk ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı Bir Annenin Günahı canlı izleyenler, Yusuf ve Yağmur’un masum aşklarının başlangıcına tanıklık edecekler. Diziyi merak edenler, Bir Annenin Günahı canlı izle! Kanal D canlı yayın ile Bir Annenin Günahı ilk bölüm izleme canlı bağlantı bilgilerini araştırıyor. Bir Limon Film yapımı olan Bir Annenin Günahı canlı izle, Kanal D canlı yayın ile Bir Annenin Günahı ilk bölüm izlemek için gerekli bilgiler metnin devamında!..

Bir Annenin Günahı ilk bölüm CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Bir Annenin Günahı 1. bölümde neler olacak?

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm, Yusuf ve Yağmur’un masum aşklarının başlangıcına sahne olacaktır…

Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin’in başrollerinde yer aldığı, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı “Bir Annenin Günahı” nın ilk bölümünün konusunun detayları şöyle;

Suna, büyük umutlar beslediği ilk göz ağrısı Yusuf, kızı Zehra ve evin en küçüğü Ali ile birlikte zor ama huzurlu bir yaşam sürmektedir. Küçük bir balıkçı dükkanı işletmekte, kazandığı ile çocuklarını okutmakta ve zorlu hayat koşullarında dimdik ayakta durmaktadır. Sakin ve huzurlu yaşamları büyük oğlu Yusuf’un ölümle burun buruna gelmesiyle bir an da alt üst olur. O andan itibaren Suna oğlunu yaşatabilmek için ölümle yaşam arasında bir savaşa girer. Suna, anneliğin en büyük sınavını verecektir. Oğlunu yaşatmak pahasına bir insanı öldürmek! Suna girdiği bu savaşta oğlu Yusuf’u yaşatarak galip çıkmış gibi görünse de, işlediği büyük günahın vebali ne onun ne de çocuklarının peşini asla bırakmayacaktır!

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri