Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle (Yeni Bölüm) ATV ile Bir Zamanlar Çukurova canlı yayın burada!

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle (Yeni Bölüm) ATV ile Bir Zamanlar Çukurova canlı yayın burada!

Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümü yine dopdolu. Dizinin yeni bölümünde, Fekeli, Demir’in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar’ı da harekete geçirir. Tüm bunları canlı izlemek isteyenler, Bir Zamanlar Çukurova canlı izle seçeneği hakkında bilgi almak istiyor. ATV ile Bir Zamanlar Çukurova canlı yayın detayları haberimizde yer alıyor…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. BÖLÜM ÖZETİ

Fekeli, Demir’in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar’ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova’nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar’ı izlemektedir.

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm’ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar’a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm’e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

Yeminini bozduğunu söyleyerek Züleyha’nın odasına giren Behice, elinde şırınga, üzerinde hemşire kıyafetiyle amacına ulaşabilecek mi? Kapıda bekleyen askerleri de uzaklaştıran Behice, Züleyha kendisini görünce ne yapacak?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle (63. bölüm) ATV ile Bir Zamanlar Çukurova canlı yayın burada!