Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! (62. Bölüm) ATV ile Bir Zamanlar Çukurova canlı izle

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! (62. Bölüm) ATV ile Bir Zamanlar Çukurova canlı izle

ATV ekranlarının en çok izlenen ve sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova canlı izlemek isteyen diziseverler dizininin yayın bilgilerini araştırıyor… Perşembe akşamları seyircisinin karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova’nın bu akşam 62. yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin son bölümünd Züleyha cezaevine düşmüş Demir ise çocukları alıp konağı terk etmişti. Dizinin yeni bölümü de heyecanlı anlara sahne olacak. Çukurova 62. bölümde Züleyha’nın hastaneye kaldırıldığı habere şehre yayılınca Hünkar ve Yılmaz koşarak hastaneye gider. Fekeli ve Çetin ölümle burun buruna gelir. Silahlarını çıkarıp otomobillerini siper ederek uzun bir mücadeleye girişirler. Dizideki detayları kaçırmak istemeyenler ATV ile Bir Zamanlar Çukurova canlı izle seçeneğini araştırıyor. Ayrıntılar haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz’ın cezaevinde yolladığı yardımlar ve para ile, Züleyha’nın koğuşta ağa ilan edilir.

Züleyha çocukların hasretiyle göz yaşları içinde yaşarken, bir yandan da herkes yardım etmeye çalışmaktadır.

Bu arada Züleyha fenalaşır ve ağır zehirlenme vakası olarak hastaneye kaldırılır. Züleyha’nın zehirlenmesinden tek şüpheli Demir’dir.

Hünkar’ın Züleyha ile haberleştiğini öğrenen Demir yine küplere biner.

Züleyha’nın hastaneye kaldırıldığı habere şehre yayılınca Hünkar ve Yılmaz koşarak hastaneye gider.

Fekeli ve Çetin ölümle burun buruna gelir. Silahlarını çıkarıp otomobillerini siper ederek uzun bir mücadeleye girişirler.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! ATV ile Bir Zamanlar Çukurova canlı izle