Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova’da Demir Yaman ölecek mi? Demir Yaman diziden ayrılıyor mu?

 Yayın hayatına başladığı günden beri ATV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan dorukta. Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Demir Yaman, Züleyha tarafından vurulmuştu. Dizinin hayranları Demir Yaman'ın ölüp ölmeyeceğini merak etmeye başladı. Bu bağlamda, Bir Zamanlar Çukurova’da Demir Yaman ölecek mi? Demir Yaman diziden ayrılıyor mu? sorularına arama motorlarında cevap aranmaya başlandı. Bu konuyla merak edilen haberimizde...

Bir Zamanlar Çukurova’da Demir Yaman ölecek mi? Demir Yaman diziden ayrılıyor mu?

Reyting tablolarında en üst sıralarda yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde işler iyice karıştı. Geçen haftaki 59. bölümde Züleyha, Demir Yaman’ı vurmuştu. Bu gelişmenin üstüne diziyi yakından takip edenler Bir Zamanlar Çukurova’nın Demir Yaman’a ne olduğunu araştırmaya başladı. Dizinin bugün yeni bölümü yayınlanacak. Haliyle seyirciler, Demir Yaman’ın hayatta kalıp kalamayacağını yoğun bir şekilde sorguluyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova’da Demir Yaman ölecek mi? Demir Yaman diziden ayrılıyor mu? İşte bu soruların cevabı….

Murat Ünalmış’ın Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği Demir karakteri hayranları tarafından beğenilerek izleniyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncularından biri olan Demir Yaman ölmeyecek ve diziye veda etmeyecek.

Demir Yaman ölmeyecek, diziden ayrılmayacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 60. yeni bölümde neler olacak?

Çukurova 60. bölümde Züleyha, yaşadıklarına, kendisine karşı yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrı düşmeye daha fazla sabredemez ve Fekeli’nin silahını kaparak soluğu konakta alır!

Demir, Züleyha’nın silahından çıkan kurşunlarla bir anda yere yığılır!

Demir’i ameliyathaneye yollayan Züleyha, kendisi de ellerinden kelepçe ile jandarmaların arasında cezaevine gitmiştir. Çiftlikten jandarma eşliğinde Yılmaz’ın götürülüşünden yıllar sonra tarih tekerrür etmiştir.

Bu kez Yılmaz, gider aracın arkasından koşar!..

Bir yandan olan bitene üzülüp bir yandan da hala kendini haklı bulan Müjgan, artık Behice cephesini de kaybetmiştir.

Züleyha’nın dikkat çekmek için Demir’i vurduğunu söyleyen Müjgan’a kendi halası bile artık itibar etmemektedir.

Yılmaz, Züleyha’yı kurtarmak için uğraşırken, Müjgan da evliliğini kurtarmak için çalışmaktadır.

Ancak bu aşamada yapacakları, kendisi dahil pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.

Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm fragmanı;

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri