Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bugün TV’de hangi diziler var? 26 Mart 2020 Perşembe TV Yayın Akışı; ATV, FOX, TV8, Kanal D, Star, Show ve TRT1 yayın akışı belli oldu!

Bugün TV’de hangi diziler var? 26 Mart 2020 Perşembe TV Yayın Akışı; ATV, FOX, TV8, Kanal D, Star, Show ve TRT1 yayın akışı Diriliş Postası’nda! Corona virüs salgını hayatı olumsuz etkilerken milyonlarca vatandaş süreçle ile ilgili yeni gelişmeleri evinden takip ediyor. Virüs salgını sebebiyle birçok vatandaş evinde kal çağrısına uyarak vakitlerini evde geçiriyor. Evde TV karşısına geçen vatandaşlar ise TV yayın akışını araştırıyor. Süreçle alakalı haber programları yoğun olarak takip ediliyor. Dizi izlemek isteyen vatandaşlar ise 26 Mart 2020 Perşembe gününün TV yayın akışı merak ediyor. Perşembe gününün yayın akışına baktığımız zaman birbirinden güzel film, dizi ve programlar bizleri bekliyor. Sizler için hazırladığımız TV yayın akışından hangi dizi, film veya programlar olduğunu görebilirsiniz. Peki bugün TV’de hangi dizi, film veya programlar var? İşte 26 Mart 2020 Perşembe TV Yayın Akışı; ATV, FOX, TV8, Kanal D, Star, Show ve TRT1 yayın akışı…