Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bugün TV’de neler var? 2 Nisan 2020 Perşembe TV Yayın Akışı; ATV, FOX, TV8, Kanal D, Star, Show ve TRT1 yayın akışı belli oldu!

Bugün TV’de neler var? 2 Nisan 2020 Perşembe TV Yayın Akışı; ATV, FOX, TV8, Kanal D, Star, Show ve TRT1 yayın akışı ve daha fazlası Diriliş Postası’nda! Virüs salgınıyla omuz omuza mücadele ettiğimiz bu dönemde vatandaşlar kendi OHAL’ini ilan ederek ev kalıyor. Milyonlarca vatandaş bu süreç ile ilgili yeni gelişmeleri televizyondan takip ediyor. Özellikle süreçle alakalı haber programları yoğun olarak takip edilirken dizi veya film izlemek isteyen vatandaşlar ise 2 Nisan 2020 Perşembe gününün TV yayın akışı merak ediyor. Perşembe gününün yayın akışına baktığımız zaman birbirinden güzel film, dizi ve programlar bizleri bekliyor. Sizler için hazırladığımız TV yayın akışından hangi dizi, film veya programlar olduğunu görebilirsiniz. Peki bugün TV’de neler var? İşte 2 Nisan 2020 Perşembe TV Yayın Akışı; ATV, FOX, TV8, Kanal D, Star, Show ve TRT1 yayın akışı…