Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Büyülü Kaya filmi konusu nedir? Büyülü Kaya (Magic Rock) oyuncuları kimler?

Büyülü Kaya filmi bu akşam TV ekranında ilk kez izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. ABD yapımı olan Büyülü Kaya filminin yönetmen koltuğunda Aditya Chandora , Bradley Gallo yer alıyor. Film ile detayları merak edenler, Büyülü Kaya filmi konusu nedir? Büyülü Kaya (Magic Rock) oyuncuları kimler? sorularına cevap arıyor... İşte detaylar...

Büyülü Kaya filmi konusu nedir? Büyülü Kaya (Magic Rock) oyuncuları kimler?

ABD yapımı olan Büyülü Kaya filminin başrollerinde Bradley Gallo, Tom Delaney, Miko Hughes, William Stone Mahoney ve Erik Parillo yer alıyor. Peki Büyülü Kaya filmininin konusu ne?

Büyülü Kaya filmi bu akşam TV ekranında ilk kez ekrana gelecek. 2001 ABD yapımı olan Büyülü Kaya filminin yönetmenliklerini Aditya Chandora , Bradley Gallo üstleniyor. Drama, Aile ve Komedi türünde çekilen Büyülü Kaya filminin başrollerinde Bradley Gallo, Tom Delaney, Miko Hughes, William Stone Mahoney ve Erik Parillo yer alıyor.

BÜYÜLÜ KAYA FİLMİ KONUSU

Güneş tutulması sırasında sıradan bir çocuk olan Vitko, binlerce yıl öncesine gider ve kendini iyi ile kötünün arasındaki savaşın ortasında bulur. Ona güç veren sihirli bir taş ile sadece kitaplarda gördüğü şövalyeler ile dev kaya canavarıyla karşı karşıya kalır. Vitko, cesareti ile geleceği değiştirebilecek midir?

Büyülü Kaya filmi konusu nedir? Büyülü Kaya (Magic Rock) oyuncuları kimler?