Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Deli Deli Küpeli ne zaman çekildi? Deli Deli Küpeli filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Yeşişçam'ın usta oyuncusu Kemal Sunal'ın önemli yapıtlarından  biri olan Deli Deli Küpeli filmi bu akşam televizyon ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkıyor. Filmi izlemek isteyenler filmle ilgili bilgilere ulaşmak için arama motorlarında araştırma yapıyor. Peki, Deli Deli Küpeli ne zaman çekildi? Deli Deli Küpeli filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Merak edilen bilgiler haberde yer alıyor.

Deli Deli Küpeli ne zaman çekildi? Deli Deli Küpeli filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Türk sinemanın en çok izlenen filmlerinden biri olan Deli Deli Küpeli filmi bu akşam Star TV’de yayınlanıyor. Yerli sinemanın en çok güldüren adamı Kemal Sunal’ın başrolünde yer aldığı Deli Deli Küpeli filmi hakkındaki bilgiler sinema severler tarafından merak ediliyor.. Peki, Deli Deli Küpeli ne zaman çekildi? Deli Deli Küpeli filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Ayrıntılar haberimizde yer alıyor…

DELİ DELİ KÜPELİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Kışın hüküm sürdüğü ve karın yolları kapadığı bir kasabaya beklenen kaymakam ve savcı sonunda ulaşmayı başarırlar. Hemen icraata başlayan kaymakam kasabadaki üçkağıtçılara ve bozuk düzene karşı büyük bir mücadele başlatır. Kısa zamanda halkın sevgilisi olan bu çılgın kaymakamın aslında bir sırrı vardır, kasabaya savcı yaptığı arkadaşı gibi oda tımarhaneden kaçmış bir delidir. Kemal Sunal’dan unutulmaz bir komedi klasiği.

DELİ DELİ KÜPELİ FİLMİNİN OYUNCULARI VE KADROSU

Yönetmen: Kartal Tibet

Oyuncular: Kemal Sunal, Melike Zobu, Yaman Okay, Yavuzer Çetinkaya, İhsan Yüce

Tür: Komedi

Yapım Yılı: 1986 (86 dk)