Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Deliha 2 filmindeki oyuncular kimler? Deliha 2 filminin konusu nedir?

Türk sinemasının en çok güldüren yapımlarından Deliha 2 filmi bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanıyor. 2014 yılında vizyona giren Deliha filminin ikincisi olarak 2018 yılında vizyona giren Deliha 2 filmi hakkında bazı bilgiler merak ediliyor. Peki, Deliha 2 filmindeki oyuncular kimler? Deliha 2 filminin konusu nedir? Detaylar haberde...

Deliha 2 filmindeki oyuncular kimler? Deliha 2 filminin konusu nedir?

Yönetmenliğini Gupse Özay’ın üstlendiği Deliha 2 filmi bu akşam Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor. Dizilerin boşluğunda televizyon kanallarında yayınlanan filmlerden biri olan Deliha 2 hakkında bazı bilgiler merak konusu oldu. Film hakkında daha fazla bilgi almak isteyen seyirciler,Deliha 2 filmindeki oyuncular kimler? Deliha 2 filminin konusu nedir? gibi sorularına yanıt arıyor. Detaylar haberimizde…

DELİHA 2 FİLMİNİN KONUSU NE?

Zeliha hâlâ deli, çok samimi ve başına sürekli yeni dertler açıyor. İlk filmde aşkın peşinde koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir restoranda çalışmaya başlıyor. Hem ortalığı birbirine katıyor hem de yine de tanıştığı herkesin hayatına dokunuyor.

Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

DELİHA 2 OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmenliğini Gupse Özay’ın üstlendiği, Deliha 2’nin oyuncu kadrosunda Gupse Özay, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Aksel Bonfil, Eda Ece, Ali Çelik, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Meltem Özlem Akınözü, Mert Öner gibi usta oyuncuların yer alıyor.

 Deliha 2 filminin konusu ne? Deliha 2 filmindeki oyuncular kimler?