Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Dudullu Postası canlı izle! Kanal D ile Dudullu Postası 1. bölüm canlı izle

Dudullu Postası canlı izle! Kanal D ile Dudullu Postası 1. bölüm canlı izle

Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi sanan, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın, Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Dudullu Postası, sıra dışı bir mahallede geçen komik hikayesi ile bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor. Dudullu Postası canlı izle! Kanal D ile Dudullu Postası canlı izlemek için ayrıntılar haberimizde…

DUDULLU POSTASI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ

Ünlü yönetmen Onur Ünlü’nün yeni dizi projesi Dudullu Postası, Serkan Yılmaz’ın ünlü karikatür serisinden uyarlanıyor ve İstanbul Dudullu’da çekiliyor.

DUDULLU POSTASI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

DUDULLU POSTASI DİZİSİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

2018 yılında Ağustos ayında çekilen Dudullu Postası bugün 20.00’de Kanal D’de başlıyor.

Dudullu Postası canlı izle! Kanal D ile Dudullu Postası canlı izle

DUDULLU POSTASI OYUNCULARI

Hazar Ergüçlü,
Taner Ölmez,
Erkan Can,
Bülent Şakrak,
Güven Kıraç,
Ahmet Rıfat Şungar,
Ayda Aksel,
Levent Tülek,
Aslı Bekiroğlu,
Özgür Emre Yıldırım

DUDULLU POSTASI  KONUSU NEDİR?

Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi zanneden, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan (Ahmet Rıfat Şungar) ve Cem’le ( Özgür Emre Yıldırım) çalışmaya başlayan Tayfur (Taner Ölmez) bir yandan aşık olduğu Melis’e (Hazar Ergüçlü), Melis’in abisi Eyüp’ü (Bülent Şakrak) atlatarak ulaşmaya çalışırken bir yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki “Kayıp Babalar”ı bulmaya çalışır.

Dudullu Postası canlı izle! Kanal D ile Dudullu Postası canlı izle