Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yok mu? EDHO neden yok? İşte 7 Nisan Atv yayın akışı…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yok mu? EDHO neden yok? İşte 7 Nisan Atv yayın akışı…

ATV’de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümleri ile Salı akşamları seyircisi ile buluşuyor. Corona virüsü nedeniyle birçok dizi setlerine ara verince EDHO hayranları dizinin yeni bölümünün yayınlanı yayınlanmayacağını merak ediyor. EDHO 162. son bölümde Feyyaz hain olduğunu inkar ederek durumu düzeltebileceğini düşünecek ve oğlunun ölümü pahasına gerçekleri söylememişti. EDHO 163. yeni bölümü izlemek isteyen diziseverler Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı yok mu? EDHO neden yok? diye araştırma yapıyor. İşte 7 Nisan Atv yayın akışı…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam var mı?

Küresel bir salgına haline dönüşen Corona virüs nedeniyle dizilerin neredeyse tamamı setlerine ara verdi. Durum böyle olunca yenim bölümler yayınlanmıyor.

Bu durumdan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de nasibini almış oldu. Yanin EDHO 163. yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak.

7 NİSAN ATV YAYIN AKIŞI

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 Gün Ortası

14:00 Beni Bırakma

16:20 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Nihat Hatipoğlu ile Berat Kandili Özel

22.50 Yarının Dünyası – Yabancı Sinema

EDHO 162. SON BÖLÜM ÖZETİ

Tufan ile Hızır’ın işbirliği işe yaramış Altan gibi bir beladan sonunda kurtulmuşlardır.

Hızır’ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı gizli planı, anne ve babasının ölüm korkusunu yaşamış olan Hızır Ali’yi çok sinirlendirir.

Ona güvenmediğini ve bir teste tabii tutulduğunu düşünen Hızır Ali, bu durumdan Alparaslan’ı sorum tutacak ve tüm öfkesini yansıtır.

Altan’dan sonra sıra Nasuh’a ve onunla beraber hareket eden Feyyaz’a gelir.

Feyyaz hain olduğunu inkar ederek durumu düzeltebileceğini düşünecek ve oğlunun ölümü pahasına gerçekleri söylemeyecektir

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tek parça izle! ATV ile EDHO 162. son bölüm kesintisiz full izlemek için tıklayın

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! (162. Bölüm ) ATV ile EDHO canlı yayın izle!