Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Milyoner sorusu: Fince günlük konuşmalarda hangi kuşun adını söylemek karşıdaki kişiye ‘aptal’ demek anlamına da gelebilir?

Milyoner sorusu: Fince günlük konuşmalarda hangi kuşun adını söylemek karşıdaki kişiye ‘aptal’ demek anlamına da gelebilir?

ATV ekranlarında yıllardır izleyicisiyle buluşan Kim Milyoner Olmak İster’de bu akşam yine birbirinden ilginç sorular yarışmacılara ter döktürüyor. Yarışmacıların yanıt vermek için büyük mücadele verdiği şaşırtıcı sorular ekran başında heyecanla izleyen vatandaşların da son derece ilgisini çekiyor. İzleyiciler yarışmada sorulan fince günlük konuşmalarda hangi kuşun adını söylemek karşıdaki kişiye ‘aptal’ demek anlamına da gelebilir? sorusunun yanıtını merakla araştırıyor. İşte Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısına yöneltilen soru ve yanıtı!..

Soru: Fince günlük konuşmalarda hangi kuşun adını söylemek karşıdaki kişiye ‘aptal’ demek anlamına da gelebilir?

A) Baykuş

B) Tavus Kuşu

C) Papağan

D) Karga

Doğru cevap: B Baykuş

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacılarına yöneltilen sorular ve cevapları Diriliş Postası Milyoner Soruları sayfasında yer almaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster 28 mart cumartesi 2020 milyoner sorusu atv