Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Fındık lahmacunun diğer adı nedir? – Milyoner

Cumartesi akşamları ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster?'de yarışmacıya yöneltilen Fındık lahmacunun diğer adı nedir? sorusu merak konusu oldu. Takipçiler sorunun yanıtını internette araştırmaya başladı. İşte geceye damga vuran Fındık lahmacunun diğer adı nedir? şeklindeki Milyoner sorusu ve yanıtı...

Fındık lahmacunun diğer adı nedir? - Milyoner

ATV ekranlarında Türk sinema ve dizi oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ile müdavimlerini ağırlamaya devam eden Kim Milyoner Olmak İster? yarışma soruları ekranları başındaki vatandaşlar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Dünyanın en çok izlenen ve en çok kazandıran genel kültür ve bilgi yarışması Milyoner’in bu akşamki bölümünde yarışmacıya yöneltilen Fındık lahmacunun diğer adı nedir? sorusu dikkatleri çekti. İzleyiciler Kim Milyoner Olmak İster’deki merak uyandıran soruyla ilgili yoğun araştırmalar gerçekleştiriyor. İşte geceye damga vuran Fındık lahmacunun diğer adı nedir? şeklindeki Milyoner sorusu ve yanıtı!..

Fındık lahmacunun diğer adı nedir?

A) Kaşıkaltı

B) Çatalaltı

C) Tepsialtı

D) Bardakaltı

Doğru cevap: Bardakaltı

Fındık lahmacun küçük boyutlu olduğundan ‘bardakaltı’ simiyle de anılmaktadır.