Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Görevimiz Tehlike 4 konusu nedir, Görevimiz Tehlike 4 oyuncuları kimler?

Başrolünde ünlü oyuncu Tom Cruise'nin yer aldığı Görevimiz Tehlike 4 bu akşam izleyenleri ile buluşuyor. Oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü oyuncuların oynadığı Görevimiz Tehlike 4 konusu nedir, Görevimiz Tehlike 4 oyuncuları kimler? gibi soruların cevabı merak ediliyor. Detaylar haber metninde...

Görevimiz Tehlike 4 konusu nedir, Görevimiz Tehlike 4 oyuncuları kimler?

Aksiyon ve macera severlerin beğenerek izlediği Görevimiz Tehlike serisinin dördüncü filmi bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Sinema severler ise film ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Peki Görevimiz Tehlike 4 konusu nedir, Görevimiz Tehlike 4 oyuncuları kimler? Ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

GÖREVİMİZ TEHLİKE 4 KONUSU NEDİR?

Global çapta olay yaratacak terörist bir bomba saldırısına neden olmakla itham edilince IMF kapatılma noktasına gelir. Ethan Hunt ve arkadaşları, “Ghost Protocol” adı verdikleri yeni bir operasyon ile kimlik değiştirerek bu sefer kendi birimlerini temize çıkartmak için mücadele verecekler. Kimseden yardım almadan, kimseyle iletişimde olmadan. Bu en tehlikeli, en zor görev…

GÖREVİMİZ TEHLİKE 4 NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin dünyanın birçok farklı bölgesinde çekildi. Yaklaşık bir yıl süren filmin çekimleri, Mumbai, Prag, Moskova, Vancouver, Bangalore ve Dubai’de yapıldı.

GÖREVİMİZ TEHLİKE 4 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Tom Cruise – Ethan Hunt

Jeremy Renner – William Brandt

Simon Pegg – Benji Dunn

Paula Patton – Jane Carter

Michael Nyqvist – Kurt Hendricks

Vladimir Mashkov – Anatoly Sidorov

Josh Holloway – Trevor Hanaway

Anil Kapoor – Brij Nath