Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Görümce filmi konusu nedir ve oyuncuları kimler? Görümce nerede çekildi?

Görümce filmi konusu nedir ve oyuncuları kimler? Görümce nerede çekildi?

Corona virüs sosyal hayatı olumsuz etkilediği gibi medya sektöründe de etkili oluyor. Bugün Görümce filmi ekrana geliyor. Sinemada yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören Görümce filmi bu akşam televiyon ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Film ile ilgili detaylarını merak eden izleyiciler, Görümce filmi konusu nedir? Görümce nerede çekildi? Görümce filmi oyuncuları kimler? sorularına internet üzerinden cevap arıyor. Oyuncu kadrosunda önemli isimlerin yer aldığı Görümce filmi hakkındaki detaylar şöyle…

Görümce filmi sinemadan sonra şimdi de televizyon ekranında olacak. Gelin ve görümce arasındaki ilişkileri mizahi bir dille ele alan Görümce filminin konusu ve oyuncuları merak konusu oldu.

GÖRÜMCE FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı filmde yerli komedilerin sevilen yüzü Gupse Özay başrolde olacak. Özay aynı zamanda filmin senaryosunu da yazdı. Televizyonların sevilen isimlerinden Eda Ece, Buğra Gülsoy, Dilşah Demir, İnci Pars gibi isimler de filmde yer alacak.

GÖRÜMCE FİLMİNİN KONUSU NE?

Yeliz erkek kardeşi Ahmet’e fazlasıyla düşkündür. Yeliz’in bu düşkünlüğü sonucu ikili birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz’i kötü bir sürpriz beklemektedir, zira Ahmet bir kıza aşık olmuştur. İşler hızlı gelişir ve Amet kıza evlenme teklifi eder. Bunu duyan Yeliz’in dünyası başına yıkılır. Yeliz’in umudu, Ahmet’in şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bu kızdan da ayrılmasıdır.

GÖRÜMCE NEREDE ÇEKİLDİ?

Görümce filminin sahneleri İstanbul’da çekildi.