Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Güvercin final mi yapıyor? Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı mı?

Güvercin final mi yapıyor? Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı mı? gibi soruların cevabı dizinin sevenleri tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Star TV’nin sevilen dizisi Güvercin final yapılacağı iddia edildi. Dizinin sevenleri bu üzücü kararın gerçekliği araştırmaya başladı. Dizinin filan yapma sebebi ise sette oluşan anlaşmazlıklar olduğu belirtildi. Ayrıca Corona virüs önlemleri kapsamında Sinema ve Televizyon Oyuncuları Sendikası ara verme kararı almıştı. Fakat Güvercin dizisinin yapım şirketi olan Pastel Film çekimlere devam etmişti. Bu sürecin ardından Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldığı söylendi. Peki Güvercin final mi yapıyor? Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı mı? İşte detaylar…

Güvercin final mi yapıyor? Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı mı?

22 Mart Pazar akşamı izleyici ile buluşması beklenen Güvercin dizisi yayınlanmadı. Dizinin Pazar günü yayımlanmamasının ardından Güvercin final mi yapıyor? Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı mı? gibi sorular gündem oldu. Dizinin sevilen oyuncusu olan Mehmet Ali Nuroğlu, corona virüs tehlikesi yüzünden sete ara verilmesi gerektiğini söyleyerek çekimlere katılmadı. Peki Güvercin final mi yapıyor? Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı mı? İşte detaylar…

GÜVERCİN FİNAL MI YAPIYOR? MEHMET ALİ NUROĞLU DİZİDEN AYRILDI MI?

Başrol oyuncusu Mehmet Ali Nuroğlu sosyal medya hesaplarından virüs olmasına rağmen çekimlerine devam eden yapımlara karşı tavrını göstermeye devam ediyor. Çeşitli söylentilere göre aynı sebepten dolayı dizi çekimini terk ettiği ve bu sebeple de küçük bir tartışma çıktığı öğrenildi. Duruma göre yapımcı ve oyuncular arasında bir kriz meydana geldi.

Son haftalarda reytingleri düşmeye başlayan Güvercin dizisinin yapımcıları ise durumu göz önünde bulundurarak final yapma kararı aldı.

Güvercin final mi yapıyor? Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı mı?