Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Güzel Köylü dizisi Gizem Karaca kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Güzel Köylü dizisi Gizem Karaca kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Ünlü oyuncu Gizem Karaca, oyunculuk hayatından başarılı roller üstlendi. Güzel Köylü dizisinin başrol oyuncusu Gizem Karaca hakkındaki bilgiler yoğun olarak araştırılıyor. Gizem Karaca’nın hayatı ile ilgili bilgiler, Güzel Köylü dizisinin yeniden Star Tv’de tekrar yayınlanmasıyla birlikte merak ediliyor.. Peki, Güzel Köylü dizisi Gizem Karaca kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte, Gizem Karaca’nın biyografisi ve hayatı…

GİZEM KARACA KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

7 Eylül 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca’dır. Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selanik göçmenidir.[1] Küçükken ailesi Amerika’ya taşındığı için çocukluğu ABD ve Kanada’da geçti. İlkokulu ABD’de, ortaokulu Kanada’da bitiren Karaca lise yıllarında Türkiye’ye döndü. Lise bittikten sonra İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı. İngilizce ve Fransızca biliyor. istanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü kazandıktan sonra zor geçen derslerden kaçmak için güzellik yarışmasına katılmaya karar vermiş, Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Yarışma bittikten hemen sonra gelen dizi tekliflerini değerlendirmiş, 2012 yılında yayınlanan Eve Düşen Yıldırım adlı dizide başrol ile oyunculuk kariyerine başlamıştır.

GİZEM KARACA’NIN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

2012’de Emir’in Yolu isimli ikinci dizisinde de baş rol Güneş Sancaktar’ı oynadı. 13. bölümün ardından dizi yayından kaldırıldığı için bir süre Amerika’ya gidip New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alan Gizem Karaca yeni dizisi Benim Hala Umudum Var ile 2013 ün yazında ekranlara dönüş yapmıştır. Güzel oyuncu 2014 yılında Seni Seviyorum Adamım isimli ilk sinema filminde başrol oynadı. Film 21 Kasım’dan itibaren vizyona girdi. Karaca 2014 Haziran ayında Star TV’de yayınlanmaya başlayan Güzel Köylü adlı dizide Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile beraber başrol oynadı. Ancak dizi, 17 Haziran 2015’te sona erdi. 2017 de İçimdeki Fırtına dizisinde rol almaya başlamıştır. Aynı zamanda 2017 de Kara Sevda dizisine komiser Mercan rolü ile katıldı ve birkaç bölüm sonra ayrıldı.

Gizem Karaca 16 Eylül 2017 tarihinde Güzel Köylü dizisi çekimlerinde tanıştığı işletmeci Kemal Ekmekçi ile evlendi. Kemal Ekmekçi turizmcilik işiyle ilgileniyor.

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları kimler?

Gizem Karaca – Gül
Berk Cankat – Cemal
Mehmet Ali Nuroğlu – Kaan
Erkan Sever – Niyazi (Muhtar)
Simge Selçuk – Nihal (Gül’ün ablası)
Deniz Baytaş – Esma
Toygan Avanoğlu – Bünyamin (Nurten’in kocası)
Aylin Kabasakal – Nurten (Bünyamin’in karısı)
Esin Civangil – Kamuran
Su Kutlu – Sude (Gül’ün kardeşi)
Zeynep Eylül Demirpehlivan – Ayten
Ahmet Mümtaz Taylan – Hüsnü
Özlem Tokaslan – Dudu
Ali İpin – Yusuf
Zerrin Sümer – Sultan Ana

Güzel Köylü dizisinin konusu nedir?

İstanbul’daki hareketli yaşamdan sıkılar uzaklaşmak isteyen Gül tesadüfler sonucu dedesinin askerlik yaptığı kasabaya gelir. Gül kendisini torunu sanan Sultan Ana’nın yanında yaşamaya başlar. Ablası ve kardeşini de köye gelmeye ikna edince hep birlikte Sultan Ana’da yaşamaya başlarlar. Gül’ün eski nişanlısı Kaan da Gül’ün ardından köye gelir. Ama Gül’ün barışmaya niyeti yoktur. Çünkü köydeki Cemal’a gönlünü kaptırmıştır. Cemal’la Gül bütün engellere rağmen birbirlerini çok sever ve evlenmek için 40 takla atarlar.

Güzel Köylü dizisi nerede çekiliyor?

Güzel Köylü dizisi Muğla Yatağan’a bağlı Bozüyük köyünde çekiliyor. Gerçek ismi Bozüyük olan köyün ismi dizide Güzel Köy olarak geçiyor.

Güzel Köylü dizisi Gizem Karaca kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Yorumlar (1 Yorum)

  • Avatar

    Cenk Ermiş

    Çok sempatik birisi. Diğer sanatçılar gibi yukarıdan bakmıyor bence 🙂

Yorumları Gör (1 Yorum)