Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Halil Ergül bulundu mu? Müge Anlı Halil Ergül olayı son durum nedir? İşte bilgiler!..

Halil Ergül bulundu mu? Müge Anlı Halil Ergül olayı son durum nedir? İşte bilgiler!..25 Aralık 2019 günü Erzincan kent merkezinde şüpheli bir şekilde kaybolan 61 yaşındaki Halil Ergül’ün akıbeti merak konusu oldu. Babasının epilepsi hastası olduğu olduğunu söyleyen kızı babasının evden çıkarken haber vermediğini belirtti. Yaşlı adamın kardeşleri ise Halil Ergül’ün eşi ve kızından şüphelendiklerini belirtiyorlar. Peki Halil Ergül bulundu mu? Müge Anlı Halil Ergül olayı son durum nedir? İşte bilgiler! Detaylar haberimizde…

Halil Ergül bulundu mu? Müge Anlı Halil Ergül olayı son durum nedir? İşte bilgiler!..

25 Aralık 2019 tarihinde, maaşını çekmek için evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Halil Ergül’ün maaş hesaplarında hareket görülmeyince şüpheler iyice arttı. Konuyla alakalı Müge Anlı ve ekibi olayın üzerinde büyük bir titizlikle çalışıyor. Süreci yakından takip eden vatandaşlar ise Halil Ergül bulundu mu? Halil Ergül ne oldu? yazarak son durumunu öğrenmek istiyor. Halil Ergül bulundu mu? Müge Anlı Halil Ergül olayı son durum nedir? İşte bilgiler!..Konuyla ilişkin detaylar haberimizde…

HALİL ERGÜL BULUNDU MU? HALİL ERGÜL OLAYI SON DURUM NEDİR?

Halil Ergül’ün birlikte yaşadığı kızı ve eşinin 9 gün sonra kayıp başvurusu yapması ise tartışıldı. Müge Anlı’nın soruları üzerine Halil Ergül’ün 28 yaşındaki kızı, babasının daha önce de sık sık annesinin yanına gidip uzun süreler kaldığını, bu nedenle şüphelenmediklerini dile getirdi.

YAKIN ARKADAŞI KONUŞTU

Halil Ergül’ün yakın arkadaşı ise kendisini kaybolmadan birkaç gün önce çok üzgün gördüğünü ifade etti.

SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI?

2019 aralık ayından bu yana kayıp olan Halil Ergül’ün son görüntüleri 30 Ocak 2020 tarihinde Müge Anlı programında ortaya çıktı. Görüntülerde Halil Ergül’ün zor yürümesi dikkatlerden kaçmadı.

Erzincan kent merkezindeki evinden 25 Aralık 2019 günü ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Halil Ergülo’nun ailesi, Müge Anlı programına da başvurmuştu. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi, AFAD ve komando ekipleri Karasu nehrinin kıyısı boyunca uzun süre drone ve kadavra köpek destekli arama tarama çalışması yürütmüş bir sonuç alınamamıştı.

KOYUN OTLATAN BİR ÇOBAN BİR CESET OLDUĞUNU FARK ETTİ

30 Nisan 2020 tarihinde Erzincan yeni çevre yolu Askeri Birlik yakınlarında bulunan ve büyük bir bölümü çürümüş olan cesedin Trabzon adli tıp kurumunda yapılan inceleme sonucu 25 Aralık 2019 tarihinden beri kayıp olan Halil Ergül’e ait olduğu belirlendi. Ölüm nedeninin ise daha sonra belirleneceği açıklandı.

30 Nisan 2020 tarihinde Erzincan yeni çevre yolu Askeri Birlik yakınlarında sulama kanalı içinde büyük bir bölümü çürümüş halde bulunan cesedin 25 Aralık 2019 tarihinden bu yana kayıp olan Halil Ergül isimli vatandaşa ait olduğu belirlendi. Cesedin Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderilmesinin ardından yakınlarından alınan DNA örnekleri sonucu Halil Ergül’e ait olduğu kesinleşti. Halil Ergül’ün cenazesi Erzincan’a getirilerek toprağa verildi. Ölüm nedeninin ise alınan örnekler üzerinde yapılacak detaylı inceleme sonunda belirleneceği ifade edildi.

Halil Ergün bulundu mu? Müge Anlı Halil Ergün olayı son durum nedir? İşte bilgiler!..